NIEMIECKA ANTIFA OPUBLIKOWAŁA PODRĘCZNIK SABOTAŻU. INSTRUKCJA DLA MORDERCÓW PRAWICOWYCH POLITYKÓW

Reklama

ndz., 02/03/2019 - 17:15 -- zzz

Zabójcy mieszają się z tłumem. Czekają na manewr dywersji. Następnie obaj mężczyźni powoli wyciągają pistolety, celując w głowę celu i uderzają dwa razy. Następnie zakrywają broń pod płaszcze i strzelają z tej pozycji do innego celu. To, co brzmi jak thriller, jest w rzeczywistości przewodnikiem prób zamachu organizacji "Antideutsche Antifa Untergrund". A docelowymi osobami są wysokiej rangi politycy AFD.

W ciągu trzech tygodni grupa ekstremistów lewicowych wielokrotnie publikowała podpowiedzi i instrukcje do zamachów na czołowych polityków AFD. Na lewackim portalu „Indymedia” w rubryce "AfD i kampania wyborcza!" Znajduje się szczegółowy opis tego, jak lewackie komando ma postępować w celu zabójstwa z użyciem broni ręcznej.

Liderzy partii Alexander Gauland i Jörg Meuthen, lider parlamentarny Alice Weidel oraz zastępca lidera partii Beatrix von Storch są wymieniani jako potencjalne cele. "Im lepiej znana osoba, tym większy sukces", mówi poradnik dla przyszłych morderców.. Szefowie państw Turyngii i Brandenburgii, Björn Höcke i Andreas Kalbitz są określani jako "HVT". Skrót oznacza cel o wysokiej wartości w żargonie wojskowym.

Przeciwnik polityczny AfD

Przewodnik po morderstwie: Wydany 30 stycznia 2019 Zdjęcie: Screenshot "Indymedia"

 

Tekst został już opublikowany przynajmniej raz pod innym nagłówkiem. Operatorzy portalu usunęli komentarze wkrótce po publikacji. Ponieważ "Indymedia" jest tak zwaną platformą OpenPosting, na której każdy może pisać anonimowo, wciąż nie jest jasne, czy wezwanie do morderstwa jest autentyczne.

Rzecznik Federalnego Biura Policji Kryminalnej powiedział na prośbę MŁODYCH WOLNOŚCI: "AfD jest postrzegany jako polityczny przeciwnik na lewej scenie. W tym kontekście opublikowano regularne artykuły w Internecie, w tym na platformie "de.indymedia.org". Tekst jest również znany Federalnym Urzędom Ochrony Konstytucji, jak wyjaśnił rzecznik JF.

Wewnętrzny ekspert AfD: "Ataki ukierunkowane są na nasz stan konstytucyjny"

Specjalista od spraw AfD Martin Hess ostrzegał przed banalizacją takich wezwań. "Powagę rozmów można łatwo zauważyć dzięki szybkiemu wzrostowi liczby i intensywności ataków na naszych członków i ich własność, naszą siedzibę i lokalizację naszych wydarzeń. Rząd nie może patrzeć dalej ", powiedział JF. Ataki na partię demokratyczną miały na celu "zachwiać porządkiem konstytucyjnym państwa".

Ponadto były komisarz generalny wezwał administratorów portalu do zakazu publikowania "poradników do zabijania przeciwników politycznych. Publikacja nie jest godna państwa prawa i godzi w porządek konstytucyjny. Platforma terrorystyczna, taka jak" Indymedia to zagrożenie dla ludzkiego życia i nawoływanie do ataków terrorystycznych. Działania takie są niedopuszczalne. "

"Podręcznik sabotażu za pomocą przewodnika"

Około trzy tygodnie temu, konto "Antideutsche Antifa Untergrund" opublikowało "podręcznik sabotażu z instrukcjami do działań wojennych" pod tytułem "Kontynuuj atakowanie AfD". Obejmują one instrukcje dotyczące wykolejenia pociągów lub skutecznego wywoływania wybuchów w domach. Przewodniczący parlamentu frakcji AfD w Bundestagu złożył skargę do właściwego prokuratora.

Ataki na polityków i zwolenników AfD odbywają się co tydzień . W czwartkową noc samochód członka AFD w Berlinie-Neukölln został podpalony.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

jungefreiheit.de/plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama