Dlaczego musiał umrzeć Jeffrey Epstein?

Reklama

ndz., 08/11/2019 - 14:58 -- zzz

Jeffrey Epstein powiedział strażnikom na kilka tygodni przed powieszeniem się, że ktoś próbował go ZABIĆ: Pytania nasuwają się, dlaczego miliarder-pedofil stracił życie. Miał potężnych przyjaciół: Donald Trump, Bill Clinton, czy książe Andrzej.

1999 - Virginia Roberts Giuffre jest rzekomo rekrutowana przez Ghislaine Maxwell do zostania „niewolnikiem seksualnym Epsteina” w wieku 17 lat. Twierdziła również, że zmusił ją do seksu ze swoim przyjacielem księciem Andrzejem, drugim synem królowej Elżbiety.

2002 - Trump mówi New York Magazine, że jego przyjaciel Epstein „lubi piękne kobiety tak samo jak ja, a wiele z nich jest bardzo młodych"

2005 - 14-letnia dziewczynka mówi policji, że Epstein molestował ją w swojej rezydencji w Palm Beach.

Maj 2006 - Epstein i jego dwaj współpracownicy są oskarżeni o liczne przypadki nielegalnych aktów seksualnych z nieletnimi. Barry Krischer, prokurator stanu, przekazał sprawę wielkiej ławie przysięgłych, która od zaledwie dwóch z 12 dziewcząt usłyszała zeznania zebranych jako potencjalni świadkowie. 

Lipiec 2006 r. - Sprawa zostaje przekazana do FBI przez policję na Florydzie w Palm Beach, która była niezadowolona z tego, jak sprawa została rozpatrzona.

2007 - prawnicy Epsteina spotykają się z najwyższym prokuratorem federalnym w Miami Alexandrem Acostą, który później zostanie sekretarzem pracy w administracji Trumpa. Potajemnie negocjują „umowę na całe życie”.

Czerwiec 2008 r. - Po przyznaniu się do dwóch zarzutów o prostytucję, milioner został skazany na 18 miesięcy więzienia o niskim poziomie bezpieczeństwa w zamian za przyznanie się do czynów seksualnych z nieletnimi i dających mu immunitet przed przyszłym ściganiem związanym z tymi zarzutami. W rzeczywistości Epstein pracował sześć dni w tygodniu w swoim biurze, podczas gdy podobno był uwięziony w więzieniu.

Lipiec 2008 - Po raz pierwszy Accusers dowiedzieli się o tej umowie.

Lipiec 2009 - Epstein zostaje zwolniony z więzienia pięć miesięcy wcześniej.

Lipiec 2018 r. - Miami Herald publikuje dziennikarstwo śledcze Julie K. Brown o długiej historii rzekomego molestowania seksualnego Epsteina oraz wiadomości o „umowie życia” po tym, jak Acosta został sekretarzem pracy.

Luty 2019 - Departament Sprawiedliwości otwiera wewnętrzny przegląd umowy Epsteina.

7 lipca 2019 r. - Epstein zostaje aresztowany po tym, jak ląduje na prywatnym odrzutowcu na lotnisku Teterboro w New Jersey z Paryża. W tym samym czasie agenci federalni włamali się do jego kamienicy na Manhattanie, gdzie odkryli setki zdjęć nagich nieletnich.

8 lipca 2019 r. - Epstein zostaje oskarżony o handel seksualny, który szczegółowo opisuje, w jaki sposób stworzył sieć nieletnich dziewcząt na Florydzie i Nowym Jorku, płacąc dziewczynom w wieku 14 lat za „masaże i czynności seksualne”. Grozi mu do 45 lat więzienia.

11 lipca 2019 r. - Kilkanaście kobiet, nieznanych wcześniej organom ścigania, zgłosiło się, aby oskarżyć go o wykorzystywanie seksualne.

24 lipca - Epstein został nieprzytomny w swojej celi po pozornej próbie samobójczej. Został przeniesiony do Metropolitan Correctional Center.

9 sierpnia 2019 r. - Ponad 2000 dokumentów jest nieopieczętowanych, co szczegółowo ujawnia przerażające zarzuty wobec Epsteina.

10 sierpnia 2019 r. - Epstein zostaje znaleziony martwy w swojej celi.

 

Jeffrey Epstein powiedział strażnikom więziennym i współwięźniomna kilka tygodni przed śmiercią, że uważa, że ktoś próbował go zabić: - źródło DailyMail.com 

Wtajemniczony, który kilkakrotnie widział finansistę podczas jego uwięzienia w Metropolitan Correctional Center, twierdzi również, że Epstein był w dobrym nastroju.

„Nic nie wskazywało na to, że mógłby spróbować odebrać sobie życie” - powiedział serwis DailyMail.com „Z tego, co widziałem, w końcu zaczął przystosowywać się do więzienia". 

W sobotą znaleziono Epsteina wiszącego w celi na krótko przed 7 rano. 

66-latek został przewieziony do pobliskiego nowojorskiego szpitala prezbiteriańskiego na dolnym Manhattanie, gdzie został uznany za zmarłego.

 

 

Czarna torba prawdopodobnie zawierająca ciało Epsteina została sfotografowana podczas sobotniego popołudnia w nowojorskim szpitalu prezbiteriańskim na dolnym Manhattanie

 

Ciało zostało załadowane na nosze i umieszczone z tyłu czarnego SUV-a, zanim zostało później zmienione w białą furgonetkę do transportu do gabinetu lekarza

 

W sobotę rano Epstein powiesił się w celi więziennej w więziennym centrum na Manhattanie

 

Personel szpitala przygotowuje białą furgonetkę koronera, zanim ciało Epsteina zostanie załadowane do środka

 

Koroner zbada teraz ciało Epsteina, podczas gdy zarówno FBI, jak i Generalny Inspektor rozpoczną dochodzenie w sprawie okoliczności jego śmierci

W oświadczeniu Metropolitan Correctional Center powiedział DailyMail.com, że FBI rozpoczyna teraz dochodzenie w sprawie śmierci Epsteina.  

Były finansista, 66 lat, czekał na proces pod zarzutem spisku i handlu seksualnego i był przetrzymywany w kompleksie o wysokim bezpieczeństwie. 

Epstein - który kiedyś chwalił się szeregiem możnych przyjaciół, w tym księcia Andrzeja i prezydenta Billa Clintona - został aresztowany 6 lipca, oskarżony o umówianie się z nieletnimi dziewczynami w jego rezydencjach w Nowym Jorku i na Florydzie w latach 2002-2005.  

Nie przyznał się do zarzutów.  

Samobójstwo Epsteina następuje zaledwie dwa tygodnie po hospitalizacji po początkowej próbie odebrania sobie życia. 

24 lipca Epstein został przewieziony do szpitala pod strażą policyjną po tym, jak został zznaleziony półprzytomny na podłodze swojej celi w pozycji embrionalnej. 

Epstein był przetrzymywany bez kaucji w Metropolitan Correctional Center na Manhattanie pod zarzutem spisku i handlu seksualnego

 

Epstein był przetrzymywany bez kaucji w Metropolitan Correctional Center na Manhattanie pod zarzutem spisku i handlu seksualnego

Samobójstwo Epsteina następuje zaledwie dwa tygodnie po hospitalizacji po początkowej próbie odebrania sobie życia.  Na zdjęciu w styczniu w Nowym Jorku

 

Samobójstwo Epsteina następuje zaledwie dwa tygodnie po hospitalizacji po początkowej próbie odebrania sobie życia. Na zdjęciu w styczniu w Nowym Jorku

Epstein został uwięziony w Metropolitan Correctional Center (na zdjęciu).  Na zdjęciu policja patroluje przed więzieniem w sobotnie popołudnie

 

Epstein został uwięziony w Metropolitan Correctional Center, gdzie po rzekomej próbie samobójstwa otrzymał pomoc lekarską, zanim został przetransportowany z powrotem do Metropolitan Correctional Center.    

Nie potwierdzono, czy Epstein próbował popełnić samobójstwo, czy też mógł zostać zaatakowany w celi więziennej.  

Miliarder został zdjęty z całodobowego nadzoru, zanim odebrał sobie życie w sobotę rano - wywołując oburzenie ze strony prokuratora generalnego Williama Barra, który obiecał teraz przyjrzeć się okolicznościom śmierci Epsteina. 

„Śmierć Epsteina rodzi poważne pytania, na które należy odpowiedzieć” - powiedział Barr w oświadczeniu z sobotniego popołudnia. 

„Oprócz śledztwa FBI skonsultowałem się z Generalnym Inspektorem, który wszczyna dochodzenie w sprawie okoliczności śmierci”. 

Według funkcjonariusza więzienia Epstein był trzymany w specjalnej jednostce z dodatkowym nadzorem bezpieczeństwa, ale w dniu rzekomego samobójstwa wyłączono kamery w obiekcie. 

 

Jennifer Araoz - która twierdziła, że ​​została zgwałcona przez Epsteina w wieku 15 lat - powiedziała NBC News: „Jestem zła, że ​​Jeffrey Epstein nie będzie musiał stawić czoła ofiarom przemocy w sądzie. Musimy żyć z bliznami po jego działaniach do końca naszego życia, a on nigdy nie poniesie konsekwencji zbrodni, które popełnił ”. 

Adwokat Lisa Bloom - która reprezentuje trzy domniemane ofiary handlu seksualnego milionera - podzieliła się oświadczeniem jednego z jej anonimowych oskarżycieli.

„Nigdy nie będę miała teraz poczucia zamknięcia. Jestem zła jak diabli, że więzienie mogło do tego dopuścić i że ja i jego inne ofiary nigdy nie zobaczymy, jak będzie musiał stawić czoła konsekwencjom swoich przerażających działań ”- czytamy w oświadczeniu.

Epstein jest na zdjęciu ze swoim współpracownikiem i byłą dziewczyną Ghislaine Maxwell w 2005 r. W piątek wybuchowe dokumenty sądowe dotyczące pozwu złożonego przeciwko Maxwellowi w 2015 r. Zostały ujawnione, ujawniając nowe, cholerne szczegóły dotyczące rzekomych zbrodni Epsteina

 

Szokujące samobójstwo Epsteina pojawia się zaledwie 24 godziny po tym, jak dokumenty sądowe Virginii Roberts Giuffre (na zdjęciu) zostały otwarte

Śmierć Epsteina nastąpiła zaledwie 24 godziny po tym, jak ponad 2000 stron dokumentów opisujących przerażające zarzuty dotyczące wykorzystywania seksualnego nieletnich dziewcząt zostały ujawnione publicznie. 

W piątek rano federalny sąd apelacyjny opublikował materiały  dotyczące procesu z 2015 r., Który Virginia Roberts Giuffre wniosła przeciwko współpracownikowi Epsteina, Ghislaine Maxwell.  

Giuffre twierdził, że Epstein i Maxwell utrzymywali ją jako „niewolnicę seksualną” na początku 2000 roku, kiedy była nieletnia. 

Nieopieczętowane dokumenty - które w piątek stały się międzynarodowymi wiadomościami - dotyczyły wielu znanych osobistości w skandalach seksualnych.    

Należą do nich transkrypcje zeznania Giuffre z 3 maja 2016 r., W którym twierdziła,  że padła ofiarą handlu ludźmi przez Epsteina i Maxwella, aby uprawiać seks i oferować erotyczne masaże politykom i zamożnym biznesmenom. 

Giuffre twierdziła, że ​​Maxwell „poinstruowała ją”, by uprawiał seks z byłą większością Senatu George'em Mitchellem i byłym gubernatorem Nowego Meksyku Billem Richardsonem. 

Zarówno Richardson, jak i Mitchell zaprzeczyli zarzutom. 

Zgodnie z dokumentami Giuffre twierdziła, że ​​wielokrotnie uprawiała seks z przyjacielem Epsteina, księciem Andrew, w tym raz w Londynie, gdy miała 17 lat. 

Była niewolnica seksualna Jeffrey'a Epsteina, Virginia Roberts Giuffre, twierdzi, że była blisko z księciem Andrew przy wielu okazjach.  Na zdjęciu z księciem Andrew i Maxwellem w kamienicy Maxwella w Londynie w 2001 roku

 

Była niewolnica seksualna Jeffrey'a Epsteina, Virginia Roberts Giuffre, twierdzi, że była blisko z księciem Andrew przy wielu okazjach. Na zdjęciu z księciem Andrew i Maxwellem w kamienicy Maxwella w Londynie w 2001 roku

Prince Andrew jest na zdjęciu z Epsteinem w Central Parku w grudniu 2010

 

Prince Andrew na zdjęciu z Epsteinem w Central Parku w grudniu 2010

Książę zawsze zaprzeczał wszelkim podejrzeniom, a we wniosku sądowym w 2015 r. sędzia odrzucił zarzuty Guiffre, że uprawiała seks z księciem. 

Sędzia nakazał wykreślenie zarzutów z akt jako „niematerialnych i bezczelnych”.

Pałac Buckingham wydał również oświadczenie w styczniu 2015 r., Stwierdzając: „Wszelkie sugestie niestosowności wobec nieletnich są kategorycznie nieprawdziwe”. 

Giuffre pracowała w kurorcie Mar-a-Lago prezydenta Donalda Trumpa, kiedy poznała Ghislaine Maxwell, która następnie przedstawiła ją Epsteinowi.

Epstein jest znany ze swojej poprzedniej przyjaźni z prezydentem Trumpem, ale Giuffre zaprzeczyła, by kiedykolwiek miała stosunki seksualne Trumpem.

Jeffrey Epstein (z lewej) i Donald Trump razem w nieruchomości Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie w 1997 roku. Giuffre mówi, że nigdy nie uprawiała seksu z Trumpem

 

Jeffrey Epstein (z lewej) i Donald Trump razem w nieruchomości Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie w 1997 roku. Giuffre mówi, że nigdy nie uprawiała seksu z Trumpem

Trump jest na zdjęciu z ówczesną dziewczyną i obecnie żoną Melanią Trump wraz z Jeffreyem Epsteinem i Ghislaine Maxwell w klubie Mar-a-Lago w 2000 roku

Trump na zdjęciu z ówczesną dziewczyną i obecnie żoną Melanią Trump wraz z Jeffreyem Epsteinem i Ghislaine Maxwell w klubie Mar-a-Lago w 2000 roku

Epstein był także współpracownikiem prezydenta Billa Clintona - ale nieopieczętowane dokumenty sądowe ujawniają, że Giuffre podobnie zaprzeczała, by kiedykolwiek uprawiała z nim seks

 

Giuffre była pierwszą kobietą, która upubliczniła zarzuty przeciwko Epsteinowi - i jest najwyżej notowaną z jego rzekomych ofiar.

Domniemana „niewolnica seksualna” wcześniej opowiadała, jak znalazła się w transporcie dookoła świata i została zgwałcna przez mężczyzn po tym, jak poznała Ghislaine Maxwell. 

„Epstein wiele mi obiecał i wiedziałam, że jeśli odejdę, będę miała poważne kłopoty. Wiedziałam również, że byłam świadkiem wielu nielegalnych i bardzo złych zachowań Epsteina i jego przyjaciół".

„Gdybym opuściła Epsteina, który znał potężnych ludzi, mógłby mnie zabić lub uprowadzić, a ja zawsze wiedziałam, że jest do tego zdolny, jeśli nie będę mu posłuszna. Dał mi znać, że znał wielu ludzi na wysokich stanowiskach ... Byłam bardzo przestraszona, zwłaszcza, że ​​byłam nastolatkiem".

„Kiedy byłam z nim, Epstein codziennie uprawiał seks z nieletnimi dziewczynami. Zainteresowanie tego rodzaju seksem było oczywiste dla ludzi wokół niego" - powiedziała również. 

„Jego działania były tak oczywiste i odważne, że każdy, kto spędziłby znaczący czas w jednej z rezydencji Epsteina, z pewnością byłby świadomy tego, co się dzieje”.

 

Milioner został aresztowany na lotnisku Teterboro w New Jersey po tym, jak jego prywatny odrzutowiec wylądował w Paryżu. 

Tego samego dnia agenci federalni dokonali nalotu na jego wartą 77 milionów dolarów kamienicę na Manhattanie, gdzie odkryli setki zdjęć nagich nieletnich. 

Prokuratorzy twierdzą, że Epstein w latach 2002-2005 wykorzystywał seksualnie dziesiątki nieletnich nastolatek, niektóre w wieku 14 lat, w swoich domach na Manhattanie i Palm Beach na Florydzie.

Twierdzą, że biznesmen „doskonale wiedział, że wiele ofiar było nieletnich”.

Dziewczęta otrzymały setki dolarów w gotówce za masaż, wykonywanie czynności seksualnych i rekrutowanie innych dziewcząt, twierdzą prokuratorzy.

Mówią, że Epstein miał armię rekrutujących, często niewiele starszych od swoich celów, którzy zbliżali się do wrażliwych nastolatkek.

Po aresztowaniu Epsteinowi odmówiono zwolnienia za kaucją.  

Po aresztowaniu Epsteina agenci federalni dokonali nalotu na jego wartą 77 milionów dolarów kamienicę na Manhattanie (na zdjęciu), gdzie odkryli setki zdjęć nagich nieletnich

 

Po aresztowaniu Epsteina agenci federalni dokonali nalotu na jego wartą 77 milionów dolarów kamienicę na Manhattanie (na zdjęciu), gdzie odkryli setki zdjęć nagich nieletnich

 

Epstein jest skazanym pedofilem, który został wcześniej skazany na 13 miesięcy więzienia na Florydzie po tym, jak przyznał się do pozyskania nieletniej prostytutki w tym stanie. 

Przed wydaniem wyroku skazującego w czerwcu 2008 r. Prawnicy Epsteina spotkali się z najwyższym prokuratorem federalnym Miami, Alexandrem Acostą, w celu negocjacji „łagodnego porozumienia w sprawie zarzutów”.   

Epstein przyznał się do winy w zamian za krótki wyrok więzienia w więzieniu o niskim poziomie bezpieczeństwa, a także otrzymał immunitet od przyszłego ścigania związanego z jego zarzutami. 

Później ujawniono, że Epstein mógł regularnie opuszczać więzienie, aby pracować w pobliskim biurze.

W ostatnich miesiącach krytycy byli oburzeni łagodnym wyrokiem, nazwanym „ukochaną umową”. 

W ubiegłym miesiącu Acosta - który wynegocjował umowę - został zmuszony do rezygnacji ze stanowiska sekretarza pracy w administracji Trumpa.

Epstein został zwolniony z więzienia na początku 2010 roku i szybko udało mu się wrócić do nowojorskich kręgów.

Został zauważony spacerując w Central Parku z księciem Andrew w tym samym roku. 

Katie Couric, Woody Allen, Chelsea Handler i George Stephanopoulos zostali zaproszeni na kolację do rezydencji Epsteina na Manhattanie u boku księcia w 2010 roku. 

 

OD KLASY ŚREDNIEJ DO WYŻYN SPOŁECZNYCH

Epstein urodził się w rodzinie z klasy średniej na Brooklynie w Nowym Jorku. Uczęszczał do szkoły publicznej przed ukończeniem studiów licencjackich w Cooper Union. 

Pomimo braku formalnych kwalifikacji Epstein rozpoczął pracę jako nauczyciel fizyki i matematyki w prestiżowej szkole Dalton School na Manhattanie. Został zatrudniony przez ówczesnego dyrektora Donalda Barra - ojca obecnego prokuratora generalnego Williama Barra.  

Okazało się, że to był początek czterech dekad spędzonych pośród władzy i przywilejów. 

Podczas dwuletniej kadencji w elitarnej szkole prywatnej Epstein spotkał się z dyrektorem generalnym Bear Stearns, Alanem Greenbergiem, którego dwoje dzieci było uczniami w Dalton. 

Podobno Greenberg był pod wrażeniem błyskotliwego umysłu Epsteina i w 1976 r. Zaoferował mu pracę jako handlowiec w Bear Stearns.

Epstein szybko odniósł sukces w tej dziedzinie i zaczął pracować jako konsultant finansowy.

Otworzył własną firmę do zarządzania finansami, J. Epstein & Company, w 1988 roku. 

Epstein nie przyznał się do winy pod zarzutem handlu seksualnego z udziałem dziesiątek nieletnich dziewcząt w okresie od co najmniej 2002 do 2005 roku.

 

Epstein nie przyznał się do winy pod zarzutem handlu seksualnego z udziałem dziesiątek nieletnich dziewcząt w okresie od co najmniej 2002 do 2005 roku.

 

Virginia Roberts Giuffre jest pokazana powyżej w muzeum w Nowym Meksyku w 2001 roku na zdjęciu zrobionym przez Epsteina)

 

 Virginia Roberts Giuffre w muzeum w Nowym Meksyku w 2001 roku na zdjęciu zrobionym przez Epsteina)

 

Virginia Roberts Giuffre jest prawdopodobnie najbardziej znaną z rzekomych ofiar Epsteina. 

Twierdzi, że jest byłą niewolnicą seksualną Epsteina i mówi, że milioner poprosił ją, by była surogatką, gdy miała zaledwie 18 lat, mniej więcej w tym samym czasie, gdy powiedział, że jest już za stara na jego preferencje seksualne.

W zeznaniu zawartym w nowo wydanych gazetach Giuffre powiedziała, że ​​jej ojciec, który pracował w Mar-a-Lago jako kierownik utrzymania, dostał tam pracę latem 2000 roku jako szatniarz w klubowym spa, gdy miała 16 lat .

Powiedziała, że ​​pewnego dnia czytała książkę o masażu, gdy Maxwell zwróciła się do niej i powiedziała jej, że zna kogoś, kto szuka masażystki. Kiedy Giuffre powiedziała, że ​​nie ma doświadczenia ani referencji, przypomniała sobie słowa Maxwella: „Możemy cię wyszkolić".

Dokumenty sądowe zawierają zarzuty przeciwko Epsteinowi, przedstawiając go jako herszta niewolników seksualnych o nienasyconym apetycie na nieletnie dziewczynki.

„Całe moje życie kręciło się wokół zadowolenia tych ludzi i zadowolenia Ghislaine i Jeffreya” - powiedział Giuffre. „Całe ich życie kręciło się wokół seksu”.

Giuffre powiedziała, że Maxwell poinstruowała ją, aby zdjęła ubranie i uprawiała seks oralny z Epsteinem, po tym, jak przyprowadziła ją do domu Epsteina na Florydzie w pobliżu Mar-a-Lago z nadzieją, że zostanie przeszkolona jako masażystka.

Prokuratorzy nie oskarżyli Maxwell o jakiekolwiek wykroczenia. Mówią, że kontynuują dochodzenie.

W swoim zeznaniu Maxwell nazwała te zeznania kolejnymi z wielu fikcyjnych kłamstw i historii Giuffre, aby uczynić z tego wydarzenia zainteresowanie mediów. To absolutne śmieci.  

Giuffre udało się uciec, po tym jak wysłano ją do Tajlandii na jej 19 urodziny, aby wziąć udział w kursie masażu. Obecnie mieszka ze swoim mężem i dziećmi w Australii. 

JENNIFER ARAOZ

Jennifer Araoz jako nastolatka

 

Jennifer Araoz teraz

 

Jennifer Araoz twierdzi, że była ofiarą Jeffrey'a Epsteina.

Araoz, obecnie 32 lata, twierdzi, że miała 15 lat, kiedy poznała Epsteina po tym, jak „rekruter” zaangażował ją przed liceum na Manhattanie i zwabił ją do domu milionera, położonego kilka przecznic dalej. 

Przez następny rok Epstein rzekomo zmanipulował Araoze, aby robiła mu masaże, które kończyły się masturbacją. W nagrodę Epstein obsypywał ją prezentami i gotówką.

Według kobiety nielegalny kontakt zakończył się po tym, jak Epstein „zgwałcił ją”. 

 

Johanna Sjoberg jest na zdjęciu w 2007 roku

 

Johanna Sjoberg na zdjęciu w 2007 roku

 

Jedna z kobiet, która twierdzi, że została „zwabiona” do nowojorskiej rezydencji Jeffrey'a Epsteina mówi, że multimilioner powiedział jej, że musi mieć „trzy orgazmy dziennie”.

„To było biologiczne, jak jedzenie” - rzekomo Epstein powiedział Johannie Sjoberg.

Zeznanie Sjoberga zostało ujawnione po tym, jak federalny sąd apelacyjny w piątek otworzył około 2000 stron dokumentów związanych z Epsteinem, finansistą stojącym przed zarzutem handlu seksualnego z udziałem dziesiątek nieletnich dziewcząt.

Dokumenty zostały wydane przez 2nd US Circuit Court of Appeals na Manhattanie w ramach procesu o zniesławienie Virginii Giuffre, jednego z oskarżycieli Epsteina, przeciwko Ghislaine Maxwell, długoletniej przyjaciółki Epsteina.

Sjoberg złożył zeznania w ramach procesu wytoczonego przeciwko Maxwell przez Virginię Roberts Giuffre.

Powiedziała, że ​​została zatrudniona przez Maxwell w 2001 roku, kiedy była studentką Palm Beach Atlantic College.

Sjoberg odniosła wrażenie, że została zatrudniona jako osobisty asystent, ale wkrótce zdała sobie sprawę, że jej zadaniem jest zapewnienie „masaży seksualnych” Epsteinowi.

Według „New York Timesa” Sjoberg została „ukarana”, gdy Epstein nie osiągnął orgazmu w wyniku jednego z jej masaży.

Giuffre twierdzi, że Maxwell zwerbowała ją, gdy miała 16 lat, aby zostać „niewolnicą seksualną” Epsteina.

Pozew został rozstrzygnięty w 2017 r., A warunki były poufne.

JENA-LISA JONES

30-letnia Jena-Lisa Jones powiedziała, że ​​ma 14 lat na Florydzie, kiedy stała się ofiarą Epsteina, i powiedziała w sobotę: „Bóg będzie miał teraz swój sąd”

 

Jena-Lisa Jones powiedziała w sobotę: „Teraz Epstein stanie przed sądem bożym”. Michelle Licata powiedziała: „Chciałam tylko, aby pociągnął go do odpowiedzialności za swoje czyny”

 Jena-Lisa Jones twierdzi, że miała zaledwie 14 lat, kiedy rzekomo była molestowana przez Epsteina na Florydzie. 

Domniemana ofiara, Courtney Wild (po lewej), jest na zdjęciu ze swoim prawnikiem.  Twierdzi, że miała zaledwie 14 lat, kiedy poznała Epsteina

 

Domniemana ofiara, Courtney Wild (po lewej), jest na zdjęciu ze swoim prawnikiem. Twierdzi, że miała zaledwie 14 lat, kiedy poznała Epsteina

W zeszłym roku Courtney Wild powiedziała The Miami Herald, że poznała Jeffreya Epsteina w 2002 roku, kiedy miała 14 lat.

Twierdzi, że przez siedem lat pomagała w rekrutacji nieletnich dziewcząt dla finansisty, twierdząc, że wolał te, które były „białe i łatwe do manipulowania”.

„Kiedy miałam 16 lat, prawdopodobnie przyprowadziła mu 70–80 dziewcząt w wieku 14–15 lat… Chciał jak najwięcej dziewczyn. To nigdy nie wystarczyło - powiedziała gazecie. 

Została skazana na trzy lata w więzienia pod zarzutem posiadania narkotyków i została zwolniona dopiero w listopadzie ubiegłego roku.  

MICHELLE LICATA I ANNIE FARMER 

Michelle Licata

 

Annie Farmer

 

Michelle Licata twierdzi, że była 16-letnią dziewicą mieszkającą na Florydzie, kiedy została zatrudniona przez koleżankę z liceum do „masażu” Epsteina. 

Wkrótce po przybyciu do posiadłości milionera na Florydzie, mówiła, że czuła się nieswojo, a on rzekomo zaczął nazywać ją „piękną, seksowną i cudowną”.

W ubiegłym roku opisała spotkanie z Epsteinem w The Miami Herald z niesamowitymi szczegółami. 

Wierząc, że zamierza udzielić niewinnego masażu, doznała traumy, kiedy zaczął się przed nią masturbować. 

Próbował wsunąć we mnie palce i kazał mi pieścić sutki. 

„Zrujnował mi życie i życie wielu dziewcząt” - powiedziała Licata w zeszłym roku. 

  Tymczasem Annie Farmer powiedziała, że ​​miała 16 lat, kiedy poznała Epsteina w Nowym Jorku.

„Robił ze mną nieodpowiednie rzeczy", powiedziała reporterom na początku tego miesiąca, chociaż nie ujawniła dalszych szczegółów. 

Była jedną z rzekomych ofiar Epsteina, która pojawiła się w sądzie 15 lipca, wzywając sędziego do zatrzymania milionera za kratkami, zamiast zwolnienia go za kaucją.  

 

 

NIEZNAMIONA 15-LETNIA SZWEDZKA DZIEWCZYNA

Dokumenty sądowe ujawniły również, że 15-letnia Szwedka została rzekomo zamknięta na prywatnej wyspie Epsteina (na zdjęciu) i trzymana tam jako niewolnica seksualna

 

 Dokumenty sądowe ujawniły również, że 15-letnia Szwedka została rzekomo zamknięta na prywatnej wyspie Epsteina (na zdjęciu) i trzymana tam jako niewolnica seksualna

Przerażające zarzuty wysunął kamerdyner, który pracował dla milionera w funduszu hedgingowym Glenna Dubina i jego żony, Evy Andersson-Dubin.

Podczas zeznań w 2016 r., Które zostały ujawnione publicznie po raz pierwszy w piątek, lokaj, Rinaldo Rizzo, ze łzami w oczach opisał 15-letnią dziewczynę w kuchni swojego szefa w 2005 r.

Rizzo zeznał, że dziewczyna została przywieziona do domu przez Andersson-Dubin, byłą Miss Szwecji, która kiedyś umawiała się z Epsteinem.

Lokaj powiedział, że dziewczyna przypomina mu inne dziewczyny, które widział w domu Epsteina.

Rizzo powiedział, że dziewczyna siedziała w taborecie obok blatu kuchennego w domu Dubins. Była „zrozpaczona i trzęsła się… dosłownie drżała”,

Twierdzi, że powiedziała, że zażądali od niej seksu, zabrali jej paszport i zagrozili jej, gdy odmówi.

Wiele źródeł mówiło „New York Timesowi”, że przez lata Epstein ujawnił naukowcom i bliskim przyjaciołom, że „miał nadzieję zaszczepić rasę ludzką swoim DNA, zapładniając kobiety na swoim ogromnym ranczo w Nowym Meksyku”.

Stworzył bank DNA zwycięzców nagrody Nobla, a matkami miały być atrakcyjne kobiety z wykształceniem wyższym, które uważał za kandydatki do noszenia potomstwa.

Epstein powiedział także pewnej osobie, że po jego śmierci „chciał zamrozić głowę i penisa” i przekazał darowizny na cele charytatywne wspierające transhumanizm, przekonanie, że rasa ludzka może dalej się rozwijać i ewoluować, wykorzystując postępy ze świata nauki.

Dziesiątki znajomych - w tym jeden z byłych adwokatów Epsteina - powiedział „Timesowi”, że wszystko to podsycało jego zawoalowaną fascynację eugeniką, idea, że ​​ludzkość można ulepszyć poprzez selektywną hodowlę.

Epstein zmieszał się ze śmietanką społeczności naukowej i był mocno zaangażowany w wiele prac naukowych.

Nazywał siebie „filantropem naukowym”, przekazując 20 milionach dolarów rocznie i organizując imprezy w USA i na Wyspach Dziewiczych.

 

10 sierpnia 2019 r. - Epstein zostaje znaleziony martwy w swojej celi.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

dailymail.co.uk

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama