ISLAMIŚCI WZYWAJĄ DO MORDOWANIA CHRZEŚCIJAN W EUROPIE

Reklama

pt., 05/10/2019 - 20:04 -- zzz

Katolickie radio COPE przypomina, że na początku tygodnia władze samozwańczego Państwa Islamskiego (IS) wezwały po raz kolejny w ostatnich miesiącach do przeprowadzenia zamachów terrorystycznych na terytorium Hiszpanii.

 

"To już szósty raz w tym roku, kiedy Państwo Islamskie wzywa do przeprowadzenia ataków dżihadystycznych w naszym kraju. Tym razem zaapelowało w języku kastylijskim i po baskijsku o przeprowadzenie aktów terroru" - odnotowała rozgłośnia.

"Tylko śmierć!"

Hiszpańskie radio ujawniło, że w pierwszych dniach maja w internecie pojawił się plakat opublikowany przez fundację Al-Muntasir, zachęcający do zamachów "przeciwko krzyżowcom". Głównym hasłem publikacji był zwrot "Tylko śmierć!".

"O, krzyżowcy! Nigdy nas nie odkryjecie. Jesteśmy waszymi dziećmi, które niebawem was zaatakują. Zrobimy to, kiedy najmniej się tego będziecie spodziewali. Państwo Islamskie nigdy nam nie wytyczyło granic" - napisano w publikacji.

"IS stworzyło specjalne ramię odpowiedzialne za działania na terenie Europy. Chrześcijańskie miejsca kultu religijnego są celem priorytetowym, tak jak miało to miejsce ostatnio na Sri Lance oraz Filipinach" - napisał "La Razon".

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plporatal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama