Striptizerka na imprezie firmowej w... kostnicy

Reklama

śr., 02/26/2020 - 07:08 -- zzz

​Pracownicy kostnicy w Petersburgu w dość nietypowy sposób postanowili uczcić Dzień Obrońców Ojczyzny. Na pracowniczą imprezę do biura zaprosili bowiem... striptizerkę. Film z wydarzenia trafił do mediów.

 

O zdarzeniu poinformował lokalny portal Fontanka.ru. Przed rosyjskim Dniem Obrońców Ojczyzny, przypadającym na 23 lutego, pracownicy biura medycyny sądowej w Petersburgu zorganizowali sobie imprezę. Z tej okazji wynajęli profesjonalną striptizerkę.

Zobacz obraz na Twitterze

 

Dziennikarze dotarli do filmu nagranego podczas wydarzenia. Widać na nim dziewczynę, która wyskakuje z pudła, po czym zaczyna tańczyć i rozbierać się. Wszystkiemu towarzyszą śmiechy pracowników, niektórzy też robią zdjęcia i nagrywają.

Zauważono, że obecny podczas wydarzenia był szef kostnicy Wiktor Wasilienko. Fontanka zadzwoniła do niego, by zapytać o wydarzenie. Ten powiedział tylko, że "młoda dama im pogratulowała", a dziewczyna mu się "normalnie" podobała.

Jak podaje przedstawiciel departamentu zdrowia Petersburgu, w związku ze sprawą szef kostnicy został zwolniony. Odwołano go także z podróży służbowej i teraz będzie się tłumaczył przed komisją.

Ustalono, że nikt z wysoko postawionych osób w departamencie nie dał zgody na organizowanie takich wydarzeń na terenie ośrodka, a tym bardziej na "obecność osób z zewnątrz". 

Autor: 
Adam Zygiel
Źródło: 

rmf

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama