HOLOKAUST PALESTYŃCZYKÓW. ŻYDZI MORDUJĄ NA POTĘGĘ

Reklama

ndz., 02/02/2020 - 16:13 -- zzz

Palestyna znajduje się pod ciągłym ostrzałem armii izraelskiej. Jak podają naoczni świadkowie, Strefa Gazy jest stale bombardowana od nocy 29 stycznia. Zagraniczne media milczą.

„W Palestynie jest północ. Izrael właśnie bombarduje Gazę. Nie zapominajcie o swoich braciach i siostrach, którzy co noc boją się zasnąć”.

„Tak brzmią noce w Gazie, tak właśnie budzą się Palestyńczycy”

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco: 

yousef@yousefslym

 · 29 sty 2020

It’s midnight in Palestine. Israel is currently bombing Gaza. Don’t forget about your brothers and sisters who fear to sleep every night.

Zobacz obraz na Twitterze

yousef@yousefslym

This is what nights in Gaza sound like, this is what Palestinians wake up to

Osadzony film

59

00:08 - 30 sty 2020

Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności

Ludzie o tym mówią: 28

 

„3:35 rano. Gaza jest pod ciężkim ostrzałem izraelskiej okupacji. To trzeci dzień nieustannych bombardowań. Módlcie się za Palestynę.” – pisze mieszkający w Gazie Palestyńczyk na Twitterze.

yousef@yousefslym

3:35am. Gaza is under heavy attack by the Israeli occupation. This is the 3rd day of consecutive bombardments. Pray for Palestine.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

19,2 tys.

02:38 - 31 sty 2020

Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności

Ludzie o tym mówią: 19,9 tys.

 

Dwa tygodnie wcześniej, w palestyńskim Hebronie armia Izraela zniszczyła wiele domów i budynków gospodarczych. Ludzie stracili zarówno dach nad głową, jak i dobytek całego życia. Ponadto, izraelski sąd skazał na ponad dwa lata więzienia palestyńskie dziecko.

„Gdzie jest świat, gdy to się dzieje?” – zapytują Palestyńczycy. „Cisza.”

yousef@yousefslym

 · 16 sty 2020

how’s your day? The Israeli court just sentenced a Palestinian child, Yazan Faroukh, to 26 months in prison. A child. A CHILD.

Zobacz obraz na Twitterze

yousef@yousefslym

Earlier today, the Israeli army demolished Palestinian homes here in Southern Hebron. Entire families are now homeless. Where is the world? Silent. My heart breaks for my people.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

1 499

14:51 - 16 sty 2020

Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności

Ludzie o tym mówią: 726

 

Źródło: Twitter, palwatch.org

 

Przypomnijmy żydowskie zbrodnie ludobjstwa:

Na posiedzeniu Rady Praw Człowieka ONZ, które odbyło się 28 lutego 2019 r. Izrael został oskarżony o zbrodnie wojenne.  Żydowskie państwo dopuściło się morderstw i tortur na Palestyńczykach na niewyobrażalną skalę podczas protestów w Gazie w 2018 roku.

Według raportu ONZ przez 9 miesięcy zeszłego roku, podczas wielokrotnych demonstracji Palestyńczyków przy ogrodzeniu oddzielającym ich terytoria od izraelskich, wojsko Izraela - strzelając ostrą amunicją - zabiło 183 osoby, a raniło 6106. 

Powołana przez Radę Praw Człowieka ONZ komisja wylicza, że wśród zastrzelonych jest 35 dzieci, a wśród ranionych ostrą amunicją jest ich 940. Statystyki publikowane przez komisję obejmują też 39 postrzelonych dziennikarzy, z których dwóch zmarło, a także pracowników medycznych. 

Według tych danych ponad 80 procent kul trafiło demonstrantów w nogi. Ponad 120 osobom amputowano przez to jedną lub obie dolne kończyny.

Jak twierdzą autorzy sprawozdania, wśród postrzelonych byli również niepełnosprawni. Publikują przy tym opisy kilku przypadków, w których izraelscy strzelcy zabijali inwalidów. Według komisji, śledztwo wskazało na "uzasadnione podstawy dla przyjęcia założenia, że izraelscy snajperzy strzelali do tych demonstrantów intencjonalnie, mimo że widzieli, iż są to osoby niepełnosprawne". 

"Fadi Abu Salmi (lat 29, z dwoma amputacjami) Fadi, z Khan Younis. Amputowano mu obie nogi po izraelskim nalocie w 2008 roku. 14 maja izraelscy snajperzy postrzelili go w klatkę piersiową podczas protestu w Abasan Al-Jadida, gdzie przebywał na wózku inwalidzkim wraz z dwoma kolegami, w odległości ok. 300 m od ogrodzenia. Zmarł na miejscu".

Raport stwierdza również, że 3098 osób po stronie palestyńskiej zostało ponadto ranionych odłamkami, kulami gumowymi albo pojemnikami z gazem łzawiącym. 

Komisja podaje, że w celu ustalenia tych danych przeprowadziła 325 rozmów z rannymi, świadkami, urzędnikami i działaczami praw człowieka, zgromadziła 8 tysięcy dokumentów, w tym pisemnych oświadczeń złożonych pod przysięgą, raportów medycznych, opinii prawnych, a także zdjęć oraz filmów, w tym zarejestrowanych z dronów.

Ten raport wideo został pokazany na posiedzeniu Rady Praw Człowieka ONZ, które odbyło się 28 lutego 2019 r. Raport dokumentuje zbrodnie wojenne Izraela, oskarżając Żydów o morderstwa i tortury na Palestyńczykach na niewyobrażalną skalę podczas protestów w Gazie w 2018 roku .

 

Raport pokazuje momenty, w których izraelscy snajperzy zastrzelili nieuzbrojonych demonstrantów. Każdy protestujący jest utożsamiany z imieniem, datą, w której został postrzelony i czy strzał był śmiertelny, czy też z innymi konsekwencjami dla ofiary.

Nie przypuszczam, że twoja lokalna stacja telewizyjna wyemitowała raport na temat tego pokazu w ONZ. Prawdopodobnie byli zbyt zajęci wypełnianiem swojego czasu antenowego doniesieniami o potrzebie płci dezorientującej twoje dziecko i bajkami o 6 milionach Żydów zagazowanych.

 

Autor: 
ZZZ
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama