"ANALNA NIMFOMANKA" W MIESZKANIU POSŁA PO STANISŁAWA GAWŁOWSKIEGO

Reklama

śr., 01/09/2019 - 19:11 -- zzz

Prokuratura Rejonowa Szczecin-Śródmieście prowadzi śledztwo, kto zarabiał na prostytucji w mieszkaniu posła Gawłowskiego? 

"Analna nimfomanka"

W maju ubiegłego roku Radio Szczecin ujawniło, że w szczecińskim mieszkaniu należącym do posła Stanisława Gawłowskiego można kupić seks. W lokalu usługi świadczyła m.in. prostytutka, która reklamowała się na stronach internetowych szczecińskich agencji towarzyskich jako "Analna nimfomanka".

Jak informuje prokurator Joanna Biranowska-Sochalska z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, śledczy sprawdzają, kto czerpał korzyści z nierządu u posła Gawłowskiego.

Trwa aktualnie gromadzenie materiału dowodowego - przede wszystkim ustalanie czy w lokalu mieszkalnym był prowadzony proceder, który polegać miał na czerpaniu korzyści z tego procederu przez inne osoby oraz ułatwianiu prowadzenia tego rodzaju formy działalności - mówi Biranowska-Sochalska.

W śledztwie nie przedstawiono jeszcze nikomu zarzutów, przesłuchiwani są świadkowie.

- Jeżeli chodzi o przestępstwo tzw. stręczycielstwa i sutenerstwa, czyli ułatwiania innej osobie czerpania korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji, to takie przestępstwo jest zagrożone karą pozbawiania wolności od 3 miesięcy do 5 lat - informuje prokurator.

O mieszkaniu Gawłowskiego głośno zrobiło się w maju ubiegłego roku. Radio Szczecin ujawniło wówczas, że w lokalu posła „można kupić seks”

"Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze budynku znajduje się w śródmieściu Szczecina. To nowy budynek otoczony poniemieckimi kamienicami. Za godzinę spędzoną z "analną nimfomanką" w apartamencie trzeba zapłacić 180 złotych. "Robię anal, oral bez zabezpieczeń i inne. Full servis. Mogę zrobić dla ciebie prawie wszystko bez żadnych dopłat" - tak jedna z pracujących tam kobiet reklamuje się w internecie.

– pisali w maju dziennikarze Radia Szczecin.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama