Poznańska podstawówka powiązana z pedofilami organizuje "Dzień spódniczki" także dla chłopców

Reklama

czw., 10/17/2019 - 06:12 -- zzz

O sprawie poinformowało Polskie Forum Rodziców.

Jak donosi portal, we wtorek rodzice uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 7 w Poznaniu dostali poprzez e-dziennik informację o organizowanym 24 października "Dniu spódniczki". - 24 października będzie w naszej szkole "Dzień spódniczki". W tym dniu przychodzimy do szkoły w spódniczkach (CHŁOPCY RÓWNIEŻ) góra mundurek. Uczeń w spódniczce nie będzie pytany. Miłej zabawy i pięknych spódniczek - napisano w komunikacie. Z relacji portalu wynika, że nie wszystkim spodobał się pomysł, by chłopcy przychodzili do szkoły w spódnicach.

Okazuje się, że z taką inicjatywą wyszli sami uczniowie. - To pomysł Samorządu Uczniowskiego - wyjaśnia Monika Kasprowicz, nauczycielka, która jest opiekunką samorządu. - Samorząd Uczniowski właśnie się zawiązał i chciał w sposób niestandardowy zaznaczyć swoją obecność w szkole. Akcja ze spódniczkami ma wnieść kolor, luz i zabawę do szkoły na jeden dzień. Uczniowie normalnie chodzą u nas w mundurkach, więc jest to okazja, by pokazać się z innej strony - dodaje.

- Jesteśmy szkołą otwartą. Jeśli uczniowie przychodzą do nas z propozycją, która nikogo nie obraża, nie widzimy powodu, by się na nią nie godzić. "Dzień spódniczki" nie ma w sobie nic kontrowersyjnego. Uczniowie organizowali w naszej szkole wiele "dni" i żaden nie wzbudził aż takiego zainteresowania - kończy.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

epoznan.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama