DEPRAWACJA DZIECI W POZNANIU. FACET PRZEBRANY ZA KOBIETĘ CZYTAŁ DZIECIOM BAJKI

Reklama

ndz., 06/30/2019 - 21:33 -- zzz

W niedzielę na poznańskiej Wildzie doszło do deprawacji dzieci przez homoterrorystę - tzw. "Drag queen". "Drag" z angielskiego oznacza bycie w przebraniu przeciwnej płci, "queen" – królowa. Drag queen to postać sceniczna, w którą wcielają się artyści, najczęściej mężczyźni, przestawiająca karykaturalnie postacie kobiece poprzez użycie mocnego, wyzywającego makijażu, kolorowych, efektownym czy prowokujących ubrań.

W kawiarni „Pora Dnia” w niedzielę odbyło się spotkanie „Drag queen czyta dzieciom”. Facet w przebraniu o pseudonimie Lola w niedzielne przedpołudnie czytał dzieciom książkę o chłopcu, któremu wyrosły skrzydła. Na początku wstydzi się tego. Później odkrywa, że takich dzieci jak on jest dużo – wyjaśnił dzieciom zboczeniec. Czytany tekst dzieciom był przenośnią o chłopcu, który odkrywa, że jest homoseksualistą. 

Czytanie, którego organizatorami byli Grupa Stonewall i wildecka kawiarnia „Pora Dnia”, odbyło się w ramach trwającej piątej edycji Poznań Pride Week. Festiwal rozpoczął się w sobotę i potrwa do 6 lipca, kiedy to zakończy ją Marsz Równości.

Deprawacja dzieci odbyła się za zamkniętymi drzwiami. Do sali organizatorzy nie wpuścili dziennikarzy z mediów publicznych.

 

Lola czytała dzieciom książkę "Nietypowy Adaś". To historia chłopca, któremu wyrosły skrzydła

 

Ilu jest homoseksualistów wśród pedofilów?

Według jednej z publikacji, odsetek homoseksualistów wśród pedofilów wynosi od 9 do 40 proc. (Ryan C. W. Hall MD, Richard C. W Hall MD, PA, A Profile of Pedophlia: Definition, Characteristics of Offenders, Recidivism, Treatment Outcomes and Forensic Issues. Mayo Clinic Proceedings, April 2007, 82 (4): 457-471, przy czym jego autorzy powołują się na wiele innych źródeł naukowych). [EDIT: Jak zwrócili uwagę komentatorzy, w cytowanej pracy do powyższej informacji dodana jest uwaga, że to, iż pedofile molestują dzieci własnej płci, nie oznacza, że w relacjach z dorosłymi także przejawiają zachowania homoseksualne.] Z tej samej pracy wynika, że pedofile homoseksualni są groźniejsi niż heteroseksualni w tym sensie, że homoseksualni pedofile objęci badaniem molestowali średnio 10,7 dziecka i dokonali 53 aktów pedofilskich, podczas gdy wskaźniki te wśród pedofilów heteroseksualnych wynoszą odpowiednio: 5,2 i 35. Wśród pedofilów biseksualnych wskaźniki te wynoszą odpowiednio: 27,3 i 120. Cytowane dane pochodzą z oświadczeń samych pedofilów. Podobne studium, ale z zachowaniem anonimowości badanych, wykazało, że jest jeszcze gorzej: heteroseksualni pedofile molestowali średnio 19,8 dzieci i dokonali średnio po 23,2 akty pedofilskie, podczas gdy homoseksualni pedofile molestowali średnio aż 150,2 dzieci i popełnili średnio po 281,7 aktów pedofilskich.

Badania, pokazujące, jaki jest odsetek homoseksualistów wśród pedofilów wykonali też: dr Freund i dr Heasman z Clarke Institute of Psychiatry w Toronto. Wynik pierwszego z badaczy to 34 proc., drugiego - 32 proc. Lekarze ci we własnej praktyce zajmowali się 457 pedofilami. 36 proc. z nich okazało się być homoseksualistami. (Freund K. et al., Pedophilia e heterosexuality v. Homosexuality. J Sex & Martial Therapy, 1984; 10, 193-200). Trzeba dodać, że w badaniach tych przyjęto, że pedofil to osoba, która dokonała przestępstwa seksualnego na dziecku (czy dzieciach).

 

Autor: 
Z.B./Foto: Waldemar Wylegalski
Źródło: 

plporatal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama