PIJANY NASTOLATEK PRZEWOZIŁ KOZĘ W BAGAŻNIKU

Reklama

wt., 09/11/2018 - 20:31 -- zzz

Takiego znaleziska w bagażniku osobowego opla policjanci się nie spodziewali. Za Morągiem w warmińsko-mazurskiem pijany 18-latek przewoził w samochodzie kozę.

 

W czasie kontroli drogowej na wylotówce z Morąga w stronę Miłakowa policjanci zauważyli, jak jeden z kierowców gwałtownie zmienił kierunek jazdy. Funkcjonariusze pojechali za samochodem, który zatrzymał się za zakrętem. Kierowca i pasażer udawali, że coś reperują w aucie. Wiadomo było, że za kierownicą opla corsy siedział wcześniej młodszy z mężczyzn. 

18-latek po przebadaniu alkomatem wydmuchał ponad 1,5 promila alkoholu. Samochodem jechał też jego ojciec, który również był pijany. Jak się okazało, nastolatek nie miał prawa jazdy. 

/zdj. KPP w Ostródzie /

/zdj. KPP w Ostródzie /

Mężczyznom bardzo zależało, żeby szybko odjechać z miejsca kontroli. Policjantom tłumaczyli, że wiozą kozę do sąsiedniej wioski. Dostali ją od sąsiada i jak podkreślali, koza daje mleko. W bagażniku faktycznie było wspomniane zwierzę, które zachowywało się bardzo spokojnie. Koza mogła być przyzwyczajona do takich podróży. 

Samochód z niecodzienną zawartością został przekazany bratu starszego mężczyzny. 18-latek będzie odpowiadał teraz za prowadzenie samochodu po pijanemu i bez uprawnień.

Autor: 
ZZZ
Źródło: 

rmf/plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama