DZIŚ POGRZEB ZAMORDOWANEGO DANIELA R.

Reklama

śr., 01/04/2017 - 09:11 -- zzz

Dziś odbędzie się pogrzeb 21-letniego Daniela R., zabitego w sylwestrową noc przed barem z kebabami w Ełku. Nie podano do publicznej wiadomości, gdzie konkretnie odbędzie się pogrzeb.

Tunezyjczyk i Algierczyk podejrzani o zabójstwo 21-latka zostali wczoraj tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Obcokrajowcy pracowali w barze, gdzie zaczęło się tragiczne w skutkach zdarzenie. 26-letni Tunezyjczyk był kucharzem, a 41-letni Algierczyk - właścicielem baru.

 

Do awantury doszło, gdy 21-letni Daniel wybiegł z lokalu, zabierając dwie butelki coli. Tunezyjczyk i Algierczyk dogonili mężczyznę. Wg ustaleń prokuratury, Algierczyk miał szarpać i przytrzymywać Daniela R., a Tunezyjczyk zadał trzy ciosy nożem.

 

Obu cudzoziemcom prokuratura przedstawiła zarzut zabójstwa. Tunezyjczyk, wprowadzany na salę sądową przez funkcjonariuszy jako pierwszy, powiedział dziennikarzom, że "nie chciał nikogo zabić, że jest w szoku i że nie pamięta dokładnie, co się stało". Z nieoficjalnych informacji wynika, że Daniel R ubliżał obcokrajowcom.

 

Mieszkańcy Ełku oburzeni zabójstwem powybijali okna w barze z kebabami i zniszczono jego wnętrze. Zatrzymano 24 osoby, które brały udział w ulicznych burdach.

Nieznani sprawcy zniszczyli także mieszkanie obcokrajowców zamieszanych w zabójstwo.

 

PL PORTAL PL
Z.B.

Polub Plportal.pl:

Reklama