MARSZ RÓWNOŚCI CZY PARADA NIENAWIŚCI?

Reklama

sob., 06/08/2019 - 21:33 -- zzz

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski otworzył Paradę Równości 2019 pod hasłem "Bądźmy Tolerancyjni". Nowocześni piewcy selektywnej tolerancji, domagali się jeszcze więcej praw dla środowisk LGBT, kosztem oczywiście praw heteroseksualnego społeczeństwa, włącznie z prawem do wychowywania dzieci.

Mowa nienawiści-kpili z katolików

Tęczowy ornat, durszlak na głowie i logo Parady Równości. W takich okolicznościach była koncelebrowana "msza" w centrum Warszawy. 

Trzech aktywistów przebranych za duchownych (w tęczowych barwach), którzy imitują odprawianie Mszy Świętej. "Tylko Tyś jest Panem. Tylko Tyś Najwyższy, Jezu Chryste. Z Duchem Świętym" – mówi jeden z nich.

Odprawiał ją Szymon Niemiec, aktywista LGBT i biskup Ekumenicznego Kościoła Katolickiego. Mężczyzna od wielu lat odprawia msze na Paradach Równości. Tym razem zrobił to w ornacie z tęczowymi symbolami. Jeden z jego pomocników na głowie miał durszlak. Dopełniłem mszy było całowanie przez "Ks. bp. Szymona Niemieca innego mężczyzny.

 

Kliknij - film 

Osadzony film

 

Stanowisko Wiceprezydent Warszawy Paweła Rabieja:

 "każdy musi szanować mniejszości". "Nie każdy musi chodzić na parady równości, ale każdy musi szanować mniejszości. Nie każdy z nas musi chodzić do kościoła, ale musimy szanować tradycje. To sedno wartości Warszawy dla wszystkich i podejścia w Koalicji Europejskiej" – napisał.

Stanowisko publicysty Rafała Ziemkiewicza:

"LGBT to nowa mutacja bolszewików i nazistów"​

"Wróg u bram – a nawet gorzej, wróg już wdarł się do naszego domu, podstępem, wykorzystując naszą dobroduszność i poczciwość, i buszuje po nim z coraz wyraźniej widocznym zamiarem zamienienia go nam w kacet" – zaznacza Ziemkiewicz.

 

 

 

 '"Tolerancja' i 'szacunek' w wykonaniu uczestnika w Paradzie Równości:

– Stare ku**y wymrą, głosujące na PiS i w końcu władza w kraju trafi w normalne ręce – powiedział jeden z demonstrujących.

 

Kliknij - film 

Osadzony film

 

Transparenty na miarę współczesnej tolerancji:

 "Chcę ru***ć mojego faceta, nie wasze bombelki" – takie słowa można odczytać na transparencie jednej z osób, która wzięła udział w demonstracji.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plporatal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama