USTAWKA PSEUDOKIBICÓW ROZGROMIONA PRZEZ STADO DZIKÓW

Reklama

ndz., 04/01/2018 - 11:48 -- zzz

Sceny jak z komedii z dynamicznym zwrotem akcji rozegrały się na leśnej polanie w miejscowości Nowe Tokary (woj. pomorskie). Pseudokibice z Warszawy i Gdyni umówili się na ustawkę, ale do akcji włączyło się stado dzików, które rozgromiło zwaśnionych osiłków. W rezultacie 7 pseudokibiców z Warszawy oraz 4 z Gdyni trafiło do szpitala, po tym, jak zostali zaatakowani przez stado dzików. Mężczyźni mają rany kłute oraz stłuczenia. 

 

Z grupy liczącej około 50 uczestników 11 zostało rannych. Mężczyźni mają głównie rany kłute poniżej pasa spowodowane kłami dzików, a także stłuczenia po uderzeniach.

Do ataku stada dzików doszło w momencie, kiedy dwie grupy przeciwnych drużyn starły się. Wtedy do akcji włączyły się rozwścieczone zwierzęta, które rzucily się na mężczyzn, rozganiając ich po okolicznym lesie, jednocześnie atakując i zadając ciosy kłami.

Zarzuty udziału w zbiegowisku usłyszeli pseudokibice, którzy zorganizowali tak zwaną ustawkę w Nowych Tokarach. Jeden z nich dodatkowo usłyszał dwa zarzuty: czynnej napaści na lochę z warchlakami i poruszania się rowerem bez zezwoleń — mówi mł. asp. Piotr Korzonek w rozmowie z dziennikarzami Śledczy24 i dodaje, że chodzi o kartę rowerową, która jest wymagana do poruszania się rowerem Vigry. Sprawę przejęła prokuratura w Gdyni.

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

rmf/plportal.pl

Komentarze

Wysłane przez Waldo (niezweryfikowany) w
Nasze państwo nic nie robi z tymi bandytami a dziki widać mądrzejsze od naszego aparatu władzy.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama