CZECZEŃSCY IMIGRANCI NAPADLI NA SZKOŁĘ W CONIEWIE. POBILI OCHRONIRZA I NAUCZYCIELA.

Reklama

ndz., 04/23/2017 - 22:53 -- zzz

W środę rano (19.04.2017) imigranci czeczeńscy z Ośrodka dla Uchodźców w Lininie -  kobieta i dwóch młodych mężczyzn, wtargnęli na teren szkoły w Coniewie.  Rzucili się z pięściami na ochroniarza, a następnie pobili nauczyciela.

 

Całe wydarzenie miało miejsce o 07:45 – dzieci właśnie zaczynały lekcje i były świadkiem agresywnej napaści. Po całym zdarzeniu drzwi szkoły zamknięto, a dzieci ze względów bezpieczeństwa siedziały pozamykane w klasach przez dwie godziny.  Napastnicy walili w drzwi i okna chcąc wtargnąć ponownie do środka. 

Policja potwierdza, że tego dnia doszło do interwencji w szkole w Coniewie i na miejscu byli obecni funkcjonariusze wezwani przez pracowników placówki.

 Ze wstępnych informacji wynika, że wcześniej w autobusie doszło do nieporozumienia pomiędzy uczniami z Polski i z Czeczeńcami w Lininie.

Jak udało nam się ustalić, pod koniec ubiegłego tygodnia odbyło się spotkanie części rodziców ze szkoły w Coniewie z burmistrzem oraz komendantem komisariatu w Górze Kalwarii. Nie zapadły na nim jednak żadne konkretne ustalenia, które satysfakcjonowałyby rodziców. "Oczekujemy pomocy władz oraz służb bezpieczeństwa, które do tej pory były bezczynne" - pisze mama jednego z uczniów.

Rodzice nie przebierają w słowach i mówią wprost, że trzeba zrobić porządek z Czeczeńcami.  ZERO TOLERANCJI dla PRZEMOCY.

 

Według oficjalnych danych, tylko w ciągu ostatnich 12 lat o nadanie statusu uchodźcy we wszystkich państwach Unii Europejskiej ubiegało się ponad 80 tysięcy. Czeczeńcy od 15 lat stanowią najliczniejszą grupę narodowościową wśród osób ubiegających się o nadanie statusu uchodźcy w Rzeczypospolitej Polskiej" - informuje Urząd ds. Cudzoziemców.

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

Facebook

Polub Plportal.pl:

Komentarze

Wysłane przez ja (niezweryfikowany) w
Odesłać dziadostwo do Czeczenii, POPIERAM a ich mieszkania w Lininie oddac biednym

Wysłane przez rasista (niezweryfikowany) w
spadac szmaty ,wypir***ac do siebie

Wysłane przez Polak (niezweryfikowany) w
To jest tak jak z inwazją mrówek jak nie zabijesz Królowej to cały czas intruzy będą w domu to samo w Europie i Polsce jest tylko to są mrówy o dwóch nogach które przybyły 700 lat temu do Europy i Polski w Europie zachodniej ich wyganiano NIE chciano plemienia ŻYDÓW u siebie więc szli dalej zatrzymali się w Niemczech i Polsce ta ogromna masa żydów zamieszkała w Polsce i Niemczech dziś za to płacimy wysoką cenę by był spokój w Europie i Polsce trzeba najpierw Deportować wszystkich żydów wszystkie pokolenia nawet te mieszane o ile są ? ale na 100% takowych nie ma iż żydzi nie mieszają krwi zmienili nazwiska i tak sobie pozwalają w Polsce na upodlenie Polaków prawdą jest i mądrością jak wyjadą wszyscy ŻYDZI wtedy dopiero będzie spokój w Europie tam gdzie są żydzi tam jest Wojna ,rasizm ,nienawiść iż sami żydzi to powodują skłócają wszystkich z sobą mają swój kraj Izrael więc niech wyjadą wszyscy z Europy do siebie i zabiorą swoich braci muzułmanów Czeczeni nie mają WOJNY nigdzie nie ma wojny całym złem świata są żydzi żydzi nie potrafią żyć w zgodzie ze swymi braćmi muzułmanami jak i w Europie

Wysłane przez 22 (niezweryfikowany) w
W Czeczenii wojny już nie ma . Należy tych osobników przykładnie ukarać z godnie z prawem karnym polskim. A po skończeniu przez nich odbywania wyroków w polskich więzieniach należy ich natychmiast deportować razem z rodzinami do Rosji. Rosjanie sobie z nimi szybko i skutecznie poradzą., :)

Wysłane przez dracov6664 (niezweryfikowany) w
to pedofil i gwałciciel capów.

Wysłane przez Zibi (niezweryfikowany) w
Nie ma tam w okolicy kilku kiboli by zrobić porządek? Ciapate będą się panoszyc?

Wysłane przez Ja (niezweryfikowany) w
Nic innego nie pomoże jak deportowanie ich z powrotem do siebie. Jakich kroków byśmy nie podjęli na miejscu, zawsze z ich strony będzie zemsta. Taki naród, ale dlaczego nasze dzieci mają się bać u siebie w kraju?

Wysłane przez Ja (niezweryfikowany) w
Kto napisał żeby odbywali karę za nasze pieniądze w polskich więzieniach. Deportacja od razu, to jest zgodne z prawem. Mieszkania faktycznie przydadzą się dla Polaków. Ile jest dzieci z domu dziecka, które nie mają gdzie się podziac po opuszczeniu placówki i dla nich nie ma mieszkam Czekają po kilka lat, często są to młode dziewczyny z dziećmi i dla nich nie ma schronienia Pracują na dwóch etatach, wynajmują po kilkoro jakieś mieszkanka i niestety ich dzieci znów będzie chowała ulica. Gdzie pomoc od państwa. Brudasom pomagają zamiast dbać o własny naród. Panie Prezydencie, halo

Wysłane przez Wojciech Żaglew... (niezweryfikowany) w
Czeczeńcy napadli na szkołę w Coniewie ! Prawda ! Ale dlaczego to zrobili ? FAKT !! Nie powinno do tego dojść ! Ale doszło ! Ciekawe jaka była treść ich rozmowy z polskimi uczniami ? Na pewno nie zrobili tego BO CHCIELI zaszaleć . I to powinno się ustalić , aby dotrzeć do przyczyn konfliktu . Ja na swoim przykładzie wiem że Polacy wcale nie są takimi słodkimi , jak mnie i innych uczono w szkole . ( OCH , GDYBY WSZYSCY BYLI JAK POLACY , JAK BYŁO BY DOBRZE NA ŚWIECIE ?? ) Obecnie na mnie krzywo się patrzy , bo staram się na przywrócenie godności naszemu narodowi Wandalów !! Czy te wpisy do Publikacji , Słowniki Języka Polskiego ,Poprawnej Polszczyzny ,, i Encyklopedii PWN . przynoszą chwałę Polsce !! Mało kto wie że POLSKA - TO państwo dwóch kultur : Germanów ( Wandalów ) i Słowian , i nie tylko Słowian jak to obecnie w szkołach się uczy ! ( Obecnie w Polsce są różne nacje . ) I nikt nie ma prawa nikomu tego wytykać , BO każdy ma prawo do swojej nacji !! A Polacy może wytykali Czeczenom ich narodowość .

Wysłane przez Prawda (niezweryfikowany) w
Nie mozna usprawiedliwiac atak Czeczencow na dzieci, tym ze byla klotnia! W zcywilizowanym kraju, mozna sie poklocic, a nie atakuje sie dzieci. Obrzydliwe zachowywanie. Precz do Czeczeni!

Wysłane przez Her_kules (niezweryfikowany) w
Polacy którzy chcą żyć w wolnym kraju muszą się zjednoczyć w walce przeciwko takim ludziom. Czeczeni nie Czeczeni muszą wiedzieć że w Polsce rządzą Polacy Powinna powstać straż obywatelska!! Nie dać im cienia nadziei na to że mogą narzucać swoje zwyczaje czy swoje zdanie lub religię. Siedzą u nas to mają się podporządkować w 100% To dzięki podatkom Polaków mogą tu siedzieć! Płacimy na to, a oni jeszcze mają czelność atakować Polaków???

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Reklama