BYŁY CZŁONEK "GANGU KARATEKÓW" ZATRZYMANY

Reklama

czw., 01/18/2018 - 07:37 -- zzz

Wspólnik Bogusława K., porywacza z Krakowa, podejrzanego o uprowadzenie 10-letniego chłopca, a także krakowskiego biznesmena, został zatrzymany. Jak dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM, mężczyznawpadł w Radomiu.

 

Z nieoficjalnych ustaleń reporterów RMF FM wynika, że zatrzymany to były członek znanego w latach 90. "gangu karateków". Ta grupaspecjalizowała się w brutalnych napadach na wille w całym kraju - miała ich na koncie25. Członkowie gangu poznali się w sekcji karate AZS, działającej przy dawnej Wyższej SzkoleInżynierskiej w Radomiu. 

 

 

Mężczyzna, który został zatrzymany, ma usłyszeć zarzuty współudziału w porwaniu. Jak się dowiedzieli dziennikarze RMF, chodzi o uprowadzenie w 2013 roku milionera z Krakowa. W grudniu ciałoprzedsiębiorcy znaleźli krakowscy policjanci. Miało to miejsce kilka dni po zatrzymaniu porywacza 10-letniego Kamila. 

Policja twierdzi, że Bogusław K., poza porwaniem chłopca ma też na koncie uprowadzenie biznesmena. Teraz ustalono, że współpracował z nim dawny "karateka".

Autor: 
Krzysztof Zasada
Źródło: 

rmf

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama