Żołnierz komandos spuścił solidne lanie 10-ciu policjantom

Reklama

czw., 09/21/2017 - 16:58 -- zzz

Prokuratura postawiła zarzuty dzielnemu żołnierzowi, który w poniedziałek spuścił lanie policjantom w Lubusku (woj. lubuskie). Mężczyzna usłyszał zarzuty m.in. czynnej napaści na funkcjonariuszy i zmuszania ich do odstąpienia od czynności poprzez użycie siły. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Do incydentu doszło w poniedziałek w miejscowości Lubusko. Wszystko zaczęło się w chwili, kiedy policjanci z Zielonej Góry interweniowali w sprawie zawiadomienia o rzekomej przemocy domowej.

Kiedy policjanci weszli do mieszkania w celu użycia siły wobec żołnierza Wojska Polskiego, ten zgodnie z odruchem wpojonym na szkoleniach wykopał policję z takim impetem, że jeden z funkcjonariuszy "wyleciał razem z drzwiami na klatkę schodową". Wezwano posiłki, a walka z beznadziejnie wyszkolonymi policjantami przeniosła się na podwórko, gdzie żołnierza próbowało obezwładnić aż 10 policjantów. Pomimo wsparcia, wojakowi udało się wyrwać pałkę jednemu z funkcjonariuszy i spuścił solidne lanie kilku policjantom. Część z nich trafiła do szpitala, z pręgami na plecach i pośladkach.

Zatrzymany żołnierz służył w jednej ze śląskich jednostek. Policjanci mieli problem z obezwładnieniem mężczyzny, co bezpośrednio obnaża fatalny poziom wyszkolenia policyjnych chłopców.

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Komentarze

Wysłane przez Zych (niezweryfikowany) w
policja umie wlepiac mandaty,do czego innego te nie roby sie nie nadaja>

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama