Właściciel lombardu z Łodzi zamordowany

Reklama

czw., 02/22/2018 - 13:49 -- zzz

Łódzka policja szuka sprawcy zabójstwa 40-letniego mężczyzny. Leżał martwy w lombardzie, na jego ciele znajdowały się liczne rany kłute. Każdy kto posiada informacje, które mogą okazać się cenne dla śledztwa proszony jest o kontakt.

 

Zakrwawione ciało mężczyzny znalazła w środę po południu sąsiadka.To właśnie ona zadzwoniła po pogotowie oraz poinformowała matkę zmarłego 40-latka.

 

- Ratownicy medyczni wezwani na miejsce mogli tylko stwierdzić zgon - informuje tvn24.pl Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury. Na ciele mężczyzny stwierdzono liczne rany kłute, które znajdowały się na klatce piersiowej oraz karku. Do późnych godzin nocnych trwały oględziny w lombardzie.

 

 

W czwartek ma odbyć się sekcja zwłok 40-latka. Biegli mają ustalić, która rana była śmiertelna oraz jak doszło do zabójstwa. - Na tym etapie nie mogę podawać szczegółów - powiedział Krzysztof Kopania pytany o to, czy w lombardzie były ślady świadczące o tym, że doszło do walki między ofiarą a mordercą.

Zobacz także: Idą arktyczne mrozy. "To może być najchłodniejszy okres zimy”

Wiadomo jedynie, że ostatni klient pojawił się w łódzkim lombardzie około godziny 13:30. Ciało mężczyzny zostało znalezione trzy godziny później. - Jeżeli ktoś posiada informacje, które mogą okazać się cenne dla śledztwa proszony jest o kontakt z policją, lub prokuraturą Łódź-Górna - apeluje Kopania w rozmowie z TVN 24.

Autor: 
OPRAC. KAROLINA PIETRZAK
Źródło: 

wp

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama