Szok. Uwięził kobietę w domu pod Zieloną Górą. Była zapłatą za kurs

Reklama

wt., 03/07/2017 - 14:26 -- zzz

 

To wydarzyło się naprawdę. Mężczyzna w ramach zapłaty za kurs z Zielonej Góry do Żar uwięził kobietę, którą… zostawił partner. W swoim domu kazał jej sprzątać i gotować. Po kilku dniach uznał, że kobieta się źle wywiązuje z swoich obowiązków i obrabował jej partnera.

Przed kilkoma dniami para z Żar bawiła się na dyskotece w Zielonej Górze. Po zabawie zamówili kurs u mężczyzny świadczącego usługi transportowe. Z Zielonej Góry pojechali do Żar. To ponad 50 km w jedną stronę. Po przyjeździe na miejsce zaczęły się problemy.

Para nie miała pieniędzy, żeby zapłacić za kurs do Żar. W aucie doszło do awantury. Co dokładnie działo w samochodzie? Ustala to żarska policja. W pewnym momencie partner kobiety wysiadł jednak z auta. Zostawił w samochodzie swoją partnerkę, której usługi miały być zapłatą za kurs.

Mężczyzna, który wiózł parę, z kobietą wrócił do swojego domu w okolicach Zielonej Góry. Uwięził w nim kobietę. Miała sprząta i gotować mężczyźnie. To trwało trzy dni. Kobieta nie mogła wyjść z domu. Była cały czas zamknięta.

Po trzech dniach mężczyzna, który więził kobietę stwierdził, że nie wywiązuje się ona dobrze ze swoich zobowiązań. Zabrał kobietę do auta i wspólnie ze swoim znajomym pojechali do jej partnera do Żar. Z kobietą zapukali do drzwi mieszkania.

Kiedy mężczyzna otworzył dowiedział się, że ma natychmiast zapłacić za zaległy kurs spod dyskoteki. Wyjął pieniądze, już chciał płacić i wtedy został obrabowany. Mężczyzna, który przyjechał z kolegą, zabrał mu wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie. Rabusie z gotówką rzucili się do ucieczki. Pobiegł za nimi obrabowany mężczyzna, a postronne osoby wezwały policję.

Żarscy funkcjonariusze szybko zjawili się na miejscu zdarzenia. Zatrzymali rabusiów. Po chwili okazało się, że kobieta była więziona przez jednego z nich w domu. Obaj mężczyźni trafili za kraty. Aresztował ich żarski sąd.

Okoliczności opuszczenia samochodu przez partnera kobiety w dniu, w którym została ona przewieziona do domu pod Zieloną Górą wyjaśniają żarscy policjanci. 

Autor: 
---
Źródło: 

poscigi.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama