JACEK JAŚKOWIAK SŁYNIE Z SIANIA MOWY NIENAWIŚCI. WEDŁUG NIEGO POLSCY PATRIOCI TO FASZYSTOWSKA HOŁOTA

Reklama

wt., 01/15/2019 - 17:57 -- zzz

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak z wielkim zatroskaniem powiedział, że politycy PiS w tej chwili obawiają się, czy nie dojdzie do kolejnych morderstw. Prezydent Poznania spotkał się z dziennikarzami tuż po jego przesłuchaniu ws. mężczyzny, który groził mu na portalu społecznościowym.

 

Po przesłuchaniu Jaśkowiak powiedział mediom, że „nawoływanie do nienawiści w internecie, nawoływanie do przemocy, do tego, żeby kogoś zabić, jest czynem, który powinien być ścigany, i który powinien zostać ukarany”. - To, że przez cztery lata zezwalano na tego typu działanie, prowadzi do takich czynów, które miały miejsce w Gdańsku - podkreślił.

Przypomnijmy czyny i słowa siania mowy nienawiści przez Jacka Jaśkowiaka:

W 2017 roku Jacek Jaśkowiak nazwał uczestników Marszu Niepodległości "faszystowską hołotą".

Pomimo iż nazwanie "faszystowską hołotą" polskich patriotów, wyczerpało znamiona siania mowy nienawiści, wówczas skandaliczną wypowiedź skrajnego lewaka pozostawiono bez komentarza, bo jak mawiał Wojciech Cejrowski - "z głupkami się nie dyskutuje". 

Po zamordowaniu Prezydenta Gdańska przez bandytę, który wcześniej z bronią w ręku napadał na banki, okoliczności się nieco zmieniły. Sianie mowy nienawiści, to nie tylko wypowiadanie określonych słów, ale również zmuszanie większości przez skrajną mniejszość do określonego zachowania. Np., zmuszanie kierowców autobusów i motorniczych do zawieszania na tramwajach i autobusach tęczowych chorągiewek lub wbrew opinii większości, przystrajanie miasta Poznania w tęczowe flagi LGBT, bo akurat takie poglądy ma prezydent Jacek Jaśkowiak i powiązana z nim grupa homoseksualistów. Takie czyny to również sianie nienawiści, a w szczególności podgrzewanie atmosfery nienawiści. Nie może być tak, że rozmaite grupy mniejszości seksualnych, narzucają zdrowej części społeczeństwa swoją skrajną ideologię deprawując dzieci młodzież.

 

Znalezione obrazy dla zapytania choragiewki lgbt na tramwajach poznań

Znalezione obrazy dla zapytania choragiewki lgbt na tramwajach poznań


Kim jest Jacek Jaśkowiak?

Prezydent Poznania jest skrajnym lobbystą LGBT i zwolennikiem islamizacji Poznania. Organizator i zarazem uczestnik pro islamskich demonstracji, na których publicznie głosił, że islam to religia pokoju. Żądał od środowisk patriotycznych tolerancji dla siebie i innych. Jacek Jaśkowiak był wielokrotnie współorganizatorem Marszu Równości Poznań Pride Week oraz Kongresu Kobiet, choć jest mężczyzną...

Autor: 
Z.B./foto: Agencja Gazeta
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama