Atak Zbigniewa Stonogi na Zbigniewa Ziobro i jego żonę. Szokujące doniesienia... Fake news?

Reklama

pon., 12/30/2019 - 19:53 -- zzz

28 grudnia 2019 Stonoga na swojej  stronie pisze :

To był ostatni, bezkarny napad ekipy rządzącej na mnie, moją rodzinę, żonę, dzieci i moje dobre imię… 

Na podstawie zebranych dowodów, w najbliższy poniedziałek zostanie zainicjowane postępowanie karne przeciwko Prokuratorowi Regionalnemu w Lublinie (prywatnie przyjaciel Pana Ministra Sprawiedliwości, z portretem na ścianie domu Pana prokuratora regionalnego)

 

Zbigniew Stonoga twierdzi, że jest w posiadaniu materiałów, które mogą skompromitować żonę Zbigniewa Ziobry Patrycję Kotecką. Kontrowersyjny biznesmen opublikował też serię zdjęć, które mają rzekomo przedstawiać prokurator Prokuratury Krajowej sprzed 11 lat.

Zbigniew Stonoga to polski przedsiębiorca, wideobloger odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce. Jest bardzo kontrowersyjną postacią, a w Internecie sporo jest osób, które twierdzą, że zostały przez niego oszukane.

Po wyjściu z więzienia Stonoga zaczął z uporem maniaka atakować ministra Zbigniewa Ziobrę. Kulminacja tego konfliktu miała nastąpić wczoraj. Stonoga opublikował, w serwisie z filmami dla dorosłych, film, na którym rzekomo znajduje się żona Ziobry Patrycja Kotecka. Wideo zostało już usunięte.

 

 

Stonoga zaatakował również prokurator Prokuratury Krajowej zdjęciami sprzed 11 lat. Biznesmen opublikował fotografie skrępowanej kobiety. Rzekomo jest to właśnie prokurator, a zdjęcia mieli zrobić mafiozi.

Na zdjęciach według  Zbigniewa Stonogi  znajduje się Beata Marczak-Zastępca Prokuratora Krajowego, prawa ręka Ziobry..

Zdjęcia i wideo wykonał świadek koronny “Broda” podczas imprezy zarządu Pruszkowa.

Oprócz Pani Prokurator Krajowej na filmach obecna jest żona Ziobry Patrycja Kotecka

Mówiłem Wam Pisowskie  k***y , że nie ujdzie Wam płazem atakowanie mnie i mojej rodziny!!!-a to dopiero marne prelludium…

Zbigniew Stonoga  na  swojej stronie umieszcza link do filmu porno , według biznesmena  osobą na filmie jest – Patrycja Kotecka żona Zbigniewa Ziobry ministra sprawiedliwości, znana też pod pseudonimem Pati Koti, była w przeszłości modelką, a także dziennikarką.

Autor: 
zzz
Źródło: 

naczas/wiesci24/plporal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama