Śmierć Magdaleny Żuk może mieć związek z handlem żywym towarem

Reklama

czw., 05/11/2017 - 19:00 -- zzz

Odbyła się sekcja zwłok Magdaleny Żuk, która zginęła w tajemniczych okolicznościach. Do sprawy odniósł się minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Minister sprawiedliwości mówił: Istnieją podejrzenia – to jedna z wersji śledczych – że mogliśmy mieć do czynienia z szerszym procederem związanym z handlem ludźmi i działalnością związaną ze zorganizowaną przestępczością, która dotyczyłaby nie tylko pani Magdaleny.

 

Ziobro zapewnia, że sprawa musi zostać wyjaśniona.

 

Według szefowej La Strady Magdalena Żuk mogła doświadczyć w Egipcie przemocy seksualnej i wszystko wskazuje na to, że była pod wpływem środków psychotropowych.

Na nagraniu widać, jak rozmawia z nią jej chłopak. Magdalena jest przerażona, roztrzęsiona, co może wynikać z jakichś traumatycznych doświadczeń, jakich doznała w Egipcie. Z nagrania bezspornie wynika, że Magdalena bała się mówić o tym, co jej się przytrafiło. Podczas rozmowy z partnerem kobieta wypowiada szokujące słowa: „nie wrócę stąd", „oni mają tu różne sztuczki".

Przerażający jest też również zapis monitoringu w szpitalu, na którym widać, jak kilku mężczyzn, chcąc ją obezwładnić -  używa środków przymusu bezpośredniego.

Tylko w jakim celu?

Dlaczego siłą zaciągnięto ją do pokoju i rzekomo przywiązano bandażami oraz ręcznikiem do łóżka, a następnie pozostawiono samą w pokoju z otwartym oknem?

Magda chciała uciec ze szpitala

Magda chciała uciec ze szpitala

O złym stanie psychicznym bliscy alarmowali pracowników konsulatu, ale ich uspokajano, a w rezultacie konsulat RP w Kairze nie zrobił nic, by pomóc naszej obywatelce w sytuacji zagrożenia jej życia.

Głównym zadaniem konsula lub ambasadora jest ochrona interesów Rzeczypospolitej Polskiej oraz jej obywateli, zgodnie z prawem międzynarodowym i prawem państwa przyjmującego.

Michał Murkociński Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny RP w Arabskiej Republice Egiptu, Republice Sudanu i w Państwie Erytrea był poinformowany o dramatycznej sytuacji w jakiej znalazła się Magdalena Żuk. 

Należy pamiętać, że teren ambasad nie należy do terytorium państwa, które dana ambasada reprezentuje, lecz jest to terytorium państwa przyjmującego misję dyplomatyczną. Gdyby polska ambasada udzieliła Magdalenie Żuk schronienia na swoim terytorium, dziewczyna by na pewno żyła.

Rodzice Magdaleny nie ukrywają swoich pretensji do służb konsularnych. - Do nas nikt nie dzwonił. Mąż wydzwaniał do ambasady. Pytano go tylko o ubezpieczyciela. Wszyscy nas potraktowali jak śmieci. Więcej informacji uzyskiwaliśmy tylko dzięki córkom. Myśmy tylko prosili by sprowadzili naszą córkę - powiedziała łamiącym się głosem matka.

 

Dlaczego ambasada w Kairze nie udzieliła Magdalenie pomocy?!

Czytaj więcej: https://turystyka.plportal.pl/node/606

 

Kim jest Markus Włodarski?

 

Urodzony w Niemczech, syn dziennikarza Gazety Wyborczej Artura Włodarskiego, który jest autorem m.in. wywiadu "Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia".

Markus oraz jego znajomi, m.in. Maciej Solczak, Michał Rostkowski i Kamil C. (rzekomy chłopak Karoliny Kaczorowskiej) byli zamieszani w bardzo podobną śmierć polskiej modelki Karoliny Kaczorowskiej -  także mieszkającej we Wrocławiu, która według podobnego scenariusza popełniła samobójstwo w hotelu w Karpaczu w styczniu 2016.

Wszyscy -  włącznie z Magdą mają coś wspólnego zklubem muzycznym Grey we Wrocławiu, kojarzonym ze środowiskami lewicowymi, który według wielu uważany jest za klub homoseksualistów oraz burdel dla arabów i innych obcokrajowców z grubym portfelem.

Wygląda na to, że ten wyjazd nie był żadną niespodzianką tylko był zaplanowany.  Potwierdzeniem są ich znajomości na facebooku. W sprawę może być też zamieszany niejaki Omar Abi Issa, syn wrocławskiego Imama Ali Abi Issa (dyrektor Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu oraz Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej w Polsce) oraz jego polskiej żony Iwony Abi Issa.

 

Kilka pytać, które nurtują internautów i powinny zainteresować śledczych:

1) Kim jest Maciek?

2) Kim jest Marcus?
3) Dlaczego Marcus wystawia wycieczkę do sprzedaży w dniu wylotu?
4) Dlaczego Marcus wrzuca do internetu filmik z rozmową? W jakim celu w tak szybkim czasie?

Takie tematy przekazuje się bezzwłocznie policji i ambasadzie, aby ci udzielili natychmiastowej pomocy. Magdalena podczas rozmowy wyraźnie powiedziała „nie wrócę stąd", „oni mają tu różne sztuczki".

5) Dlaczego wszyscy się znają i maja siebie w znajomych na FB?
6) Jakie są powiązania osób które pojawiają się w tej sprawie z tajemniczą śmiercią bardzo atrakcyjnej kobiety w Hotelu w Karpaczu w styczniu 2016r?
7) Czy podczas nagrania filmiku z rozmową Maciek jest w Egipcie?
8) Dlaczego nikt znający Maćka nie wypowiada się w temacie jego pasji, zainteresować które opisuje na blogu?
9) Dlaczego rozmowa telefoniczna jest nagrywana na dworze wśród ludzi? 
10) Dlaczego Magda „ przeprasza” ? czy zrobiła coś na co pozwoliła, ale wszystko potoczyło się inaczej niż sobie wyobrażali?
11) Dlaczego rezydent pozwala sobie na to żeby pokazać swoja twarz w filmiku? Czy mając świadomość czegoś co się wydarzyło podejrzany sam się ujawnia?

12) Dlaczego „ niby „ Maciek i Marcus nie są otwarci na współprace z Rutkowskim?
13) Dlaczego rozmowa Magdy z Marcusem jest precyzyjnie przygotowana? Wyciszony telewizor, wyłączone światło, kolega przygotowany do nagrywania, bardzo duży spokój u prowadzącego rozmowę i dlaczego najważniejsze słowa „ nie wyciągaj od niej zbyt dużo”?

Nagranie nie wygląda na spontaniczne, a starannie przygotowane. Rozmowa na żywo jest nagrywana z drugiego telefonu. W jakim celu?

14) Dlaczego po Magdę „ niby” Marcus wysyła Macka?
15) Jeżeli Magda nie używa własnego telefonu, jest wymeldowana z hotelu i przebywa w towarzystwie oprawców to jak Maciek lecąc do Egiptu chce ją znaleźć? Skąd ma wiedzieć gdzie jej szukać? 

 

Z raportu medycznego wynika, że Magdalena Żuk była trzeźwa. Ponadto lekarze stwierdzili, że "boi się bólu, nie ma orientacji w czasie, miejscu i co do własnej osoby". Ponadto po upadku z pierwszego piętra Magda doznała wielu obrażeń. W tym rozległego rozszerzonego obrzęku mózgu ze złamaniem lewej bocznej, przedniej ściany. Ponadto badania wykazały złamane żebra lewostronnie, brzeg odmy opłucnowej lewostronnie, z klatki wyciągnięto 2000 cm3 krwi. Te obrażenia i wiele innych złamań mogą świadczyć o tym, że kobieta mogła zostać wcześniej pobita, a nawet maltretowana. Warto pamietać o tym, że Magda była wysporowana.

[VIDEO] TVP Info dotarło do nagrań ze szpitala w Marsa-Alam w Egipcie! Na filmie widać, że Magdalena Żuk była pobudzona, przestraszona i przerażona! Patriot24.net dotarł do raportu medycznego szpitala w Hurghadzie

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

Patriot24.net/PL PORTAL PL/ youtube/se.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama