Egipska TV wyemitowała nagranie na którym widać jak jeden z mężczyzn wyrywa Magdzie torebkę

Reklama

ndz., 05/14/2017 - 22:55 -- zzz

Oglądając dostępne materiały możemy zorientować się że brakuje kilku "elementów". Egipska TV wyemitowała nagranie na którym widać jak o godzinie 23:50:00 jeden z mężczyzn wyrywa Magdzie torebkę.

 

 

Następnie widać jak mężczyzna przegląda jej zawartość i wchodzi do pokoju- Magda wchodzi zaraz za nim i prawdopodobnie próbuje ją odzyskać. To może tłumaczyć jej "agresję" na materiale, który został wyemitowany w TVPinfo. Mężczyzna przegląda jej telefon- Magda w tym czasie najprawdopodobniej prosi go o oddanie telefonu. Mężczyzna się podnosi, Magda kieruje się w jego stronę by mu go odebrać- zostaje powstrzymana przez dwóch mężczyzn.

Film został "zwolniony" do normalnego tempa aby umożliwić dokładne zaobserwowanie wydarzeń. Żadna ze stacji nie pokazuje nagrań po kolei, tylko porozrzucane fragmenty w dwukrotnym przyspieszeniu. Materiały wykorzystane do filmu pochodzą z kilku źródeł, żadne z nich nie pokazuje nagrań w całości oraz w odpowiedniej kolejności. Tu możecie zaobserwować przebieg wydarzeń takim, jaki był naprawdę. 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

youtube

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama