Benjamin Netanjahu - morderca Palestyńczyków przyleci do Polski nawoływać do wojny z Iranem

Reklama

ndz., 02/03/2019 - 17:38 -- zzz

Premier Izraela Benjamin Netanjahu przyjedzie 13 lutego na bliskowschodnią konferencję w Warszawie - poinformowało w niedzielę jego biuro. 

Murzyńskość polskiej polityki zagranicznej w stosunku do USA i Izraela woła o pomstę do nieba. Jest to skrajna służalczość rządu polskiego, która niweczy wielowiekowe dobre kontakty z Iranem.

Przypomnijmy:

Polska zorganizowała konferencję w Warszawie na temat Iranu, na którym Premier Izraela Benjamin Netanjahu podczas zaplanowanej na 13 i 14 lutego w Warszawie konferencji ministerialnej poświęconej budowie pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie wygłosi ostre antyirańskie przemówienie - poinformowały izraelskie media.

Według dziennika z Jerozolimy w spotkaniu w Warszawie mają też uczestniczyć przedstawiciele krajów Zatoki Perskiej, w tym Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kuwejtu oraz Omanu. Na konferencję nie zaproszono Autonomii Palestyńskiej oraz Iranu - zaznacza "Times of Israel".

Tymczasem Teheran powiedział, że konferencja w dniach 13-14 lutego będzie "wrogim posunięciem". Ministerstwo Spraw Zagranicznych Iranu stwierdziło, że powody, dla których Warszawa współuczestniczyła w organizacji szczytu, są "nie do zaakceptowania", a Polacy "powinni pamiętać o konsekwencjach. Żadn "Kraj nie pozwoliłby innemu krajowi w regionie lub poza nim" na budowanie koalicji przeciwko swoim interesom "- napisano w oświadczeniu.

Minister spraw zagranicznych Mohammad Javad Zarifn zauważył, że jego kraj przyjął ponad 100 000 polskich uchodźców podczas II wojny światowej. "Polski rząd nie zmyje wstydu: podczas gdy Iran ratował Polaków w czasie II wojny światowej, teraz Polska organizuje rozpaczliwy cyrk anty-irański", napisał Zarif 11 stycznia.

 

 

W ramach protestu przeciwko wciąganiu Polski do wojny przez USA i Izrael wysyłajmy petycje do polskich władz:

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

E-mail: listy@prezydent.pl(link sends e-mail)(link sends e-mail)

Biuro Prezesa Rady Ministrów

E-mail: kontakt@kprm.gov.pl(link sends e-mail)(link sends e-mail)

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

E-mail: petycje.skargi.wnioski@msz.gov.pl(link sends e-mail)(link sends e-mail)

Nie chcemy, aby Polacy ginęli w wojnie w imię amerykańskich i żydowskich interesów. 

Przywódcy Izraelscy w czasie lutowej konferencji w Warszawie powinni zostać na terenie Polski aresztowani za podjudzanie do wojny! Aresztowani powinni być również politycy, którzy wspólnie i w porozumieniu z obcymi elementami przygotowują wojnę — wciągają Polskę do wojny w roli agresora.

§ 1. Kto wszczyna lub prowadzi wojnę napastniczą, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. (uchylony)
§ 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Przypomnijmy:

w czasie II wojny światowej 120 tys. Polaków znalazło schronienie w Iranie, a irańska gościnność znalazła uznanie w oczach całego świata, w szczególności w Polsce, której władze mówiły, iż ten gest nigdy nie zostanie zapomniany.

USA wraz z Izraelem planują zniszczyć Iran, bo rzekomo zagraża bezpieczeństwu na Bliskim Wschodzie. Iran jest ostatnim w tym rejonie liczącym się państwem, które oparło się wpływom USA i Izraela.

Irak został zniszczony pod pretekstem posiadania broni masowego rażenia, Syria została zamordowana z tych samych powodów, ale przede wszystkim dlatego, że przeszkadzała Izraelowi w barbarzyńskiej polityce, a im większy chaos i zniszczenie wokół Izraela, tym lepiej dla państwa żydowskiego. I do tego religijne państwo ISIS-wytwór izraelskiego MOSADU i amerykańskiego CIA.

Irańskie media:

Irańska gazeta "Tehran Times" komentuje fakt współorganizowania przez Polskę wraz z USA zapowiedzianej na luty konferencji bliskowschodniej, oceniając, że ta "zdrada", dokonana przez polskie władze, nigdy nie zostanie zapomniana przez Irańczyków.

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama