SEKIELSKI O PEDOFILII W KOŚCIELE. ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO NAPISANIA O MAHOMECIE, KTÓRY BYŁ PEDOFILEM

Reklama

sob., 05/11/2019 - 21:56 -- Anonim (niezweryfikowany)

Film dokumentalny Tomasza Sekielskiego pt. "Tylko nie mów nikomu", opowiadający o przypadkach wykorzystywania seksualnego w Kościele w Polsce, jest już dostępny w internecie. Dokument został w całości sfinansowany z pieniędzy pochodzących ze zbiórki publicznej. 

 

W dokumencie przedstawiono m.in. relację Anny Misiewicz, która opowiedziała, jak w dzieciństwie była wykorzystywana przez księdza. W filmie pokazano moment spotkania ofiary z duchownym, który ją skrzywdził.

Jak podają autorzy filmu, w toku prac zgłosiło się do nich wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. "Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach" - przekazali, zapowiadając, że zostanie nakręcona kontynuacja.

Produkcja wywołała lawinę komentarzy, a także wskazówki dla Sekielskiego, aby nagrał film o pedofilii wśród muzułmanowi i wśród Żydów. 

 

Przypomnijmy: Mahomet był pedofilem, który poślubił Aiszę, gdy ta miała 6 lat, a 3 lata później zaczął uprawiać z nią seks. 

Pedofil „Prorok” Mahomet jest osobą, która uważana jest za główny wzór do naśladowania dla każdego muzułmanina. Dodając fakt, że w islamie prawo szariatu stawiane jest wyżej, niż prawo karne – efekty są przerażające.

Przeciętny Muzułmanin ma więc świetne alibi do seksu z dziećmi – wystarczy, że powie, iż naśladował Proroka.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama