KIM JEST MORDERCA KRISTINY I DLACZEGO JĄ ZABIŁ?

Reklama

pon., 06/17/2019 - 21:08 -- zzz

22-letni mężczyzna zatrzymany w sprawie zabójstwa 10-letniej Kristiny z Mrowin to wrocławianin Jakub A. - informuje "Gazeta Wrocławska". Według Polsat News mężczyzna uważał, że ma alibi doskonałe.

 

22-letni oprawca Kristiny z Mrowin mieszka na wrocławskich Partynicach - dowiedziała się "Gazeta Wrocławska". 

- Wszystko wskazuje na to, że działał sam, że nie miał wspólników. Został zatrzymany we Wrocławiu. Nie stawiał oporu - mówi Mariusz Ciarka z Komendy Głównej Policji.

Podobny obraz

 

Upozorował napaść pedofila

Jakub A. prawdopodobnie przyjechał po dziewczynkę do szkoły. 10-latka wsiadła do jego samochodu, ponieważ go znała. Oprawca wywiózł dziewczynkę do lasu, tam zamordował i zostawił. 

Ciało ułożył w taki sposób, by upozorować napaść pedofila. Chciał w ten sposób zmylić policjantów.

Policja przez kilka godzin przeszukiwała mieszkanie domniemanego zabójcy na Partynicach, choć zatrzymano go w innym miejscu, kilka ulic dalej. Śledczy zabezpieczyli m.in. samochód, który należał do Jakuba A.

Znalezione obrazy dla zapytania Jakub morderca kristiny

Był zakochany w matce 10-latki?

Mama Kristiny przez kilka lat mieszkała w Irlandii, gdzie związała się z obywatelem Czech i urodziła trójkę dzieci. Kristina była najstarsza. 

Kobieta wróciła do Polski po rozwodzie, około rok temu.

- Mężczyzna znał zarówno dziewczynkę jak i jej matkę, jednak konkubent czy partner to zbyt daleko idące słowa - dodaje.

- Podczas zatrzymania mężczyzna nie stawiał oporu, był przekonany o braku dowodów i przez wiele godzin nie przyznawał się do winy. W jego ocenie to alibi było doskonałe - podkreślił Ciarka. 

Wyjaśnił, że podejrzany miał przygotowane alibi, próbował oszukać policjantów i prokuratorów. - Jest jeszcze do wykonania sporo czynności. Będą one miały miejsce w ciągu najbliższych godzin. Wtedy być może prokuratura ujawni więcej szczegółów - dodał.

 

Kim jest 22-letni Jakub?

Jakub to 22-letni student z Wrocławia. Młody mężczyzna zakochał się w mamie Kristiny i chciał się z nią związać. Z ustaleń Fakt24 wynika, że najstarsza córka była jednak temu przeciwna. – Sprzeciwiała się i on o tym wiedział – usłyszeliśmy od naszego rozmówcy. To wtedy w głowie zwyrodnialca powstał plan zabicia dziewczynki, który zrealizował w ostatni czwartek?

Autor: 
ZZZ
Źródło: 

pap/interia/GW/Fakt24/plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama