Makabryczne odkrycie w Kaziopolu. Trzy zwęglone ciała

Reklama

pon., 12/18/2017 - 13:23 -- zzz

Do makabrycznego odkrycia doszło w niedzielne popołudnie w wiosce Kaziopole w gminie Rogoźno. W pogorzelisku domu stojącego samotnie głęboko w lesie znalezione zostały trzy zwęglone ciała.

W jaki sposób służby dowiedziały się o pożarze na ten moment pozostaje niejasne. W niedzielę do domu położonego głęboko w lasach udał się patrol policji. Po dojeździe na miejsce policjanci zobaczyli pogorzelisko. Wnętrze domu spłonęło doszczętnie, co świadczy o skali pożaru, a w tragicznym zdarzeniu zginęły również trzy osoby znajdujące się w budynku. W jednym pokoju znalezione zostały szczątki dwóch osób, a w kolejnym jednej. 

Nie wiadomo kiedy doszło do tragicznego pożaru. Od mieszkańców Kaziopola, Boruchowa ani Grudny nie wpłynęło zgłoszenie o dymie unoszącym się nad lasem. Na chwilę obecną wiadomo, że pożar wybuchł nie wcześniej, niż 25 listopada, kiedy to jedna z mieszkanek miała być w urzędzie gminy w Rogoźnie. Z uwagi na wygaszone pogorzelisko można stwierdzić, że do pożaru nie doszło ani dzisiaj, ani też wczoraj. 

W niedzielę po godz. 15 na miejsce przybył prokurator w celu przeprowadzenia czynności związanych ze stwierdzeniem zgonu i zabezpieczeniem pogorzeliska. Towarzyszyli mu policjanci oraz strażacy z OSP Gościejewo, których zadaniem było oświetlenie terenu.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

naszemiasto

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama