PREZYDENT POZNANIA ZACHĘCA DO AGRESYWNEGO ATAKOWANIA POLITYKÓW PIS

Reklama

pt., 12/15/2017 - 00:19 -- zzz

Kontrowersje wywołały słowa prezydenta Poznania, który na proteście przed Sejmem w Warszawie złożył wszystkim obywatelom osobliwe życzenia. - Mówi się, że w Poznaniu nie jest łatwo być politykiem PiS-u. Życzę Polsce, żeby w całym kraju nie było łatwo być politykiem PiS - powiedział Jaśkowiak. Niektórzy doszukują się w nich zachęcania do fizycznych ataków na polityków Prawa i Sprawiedliwości. Prezydent jednak stanowczo zaprzecza.

Prezydent tłumaczy, że w swoich życzeniach odwołał się do słów radnego PiS, który przyznał, iż "ciężko jest być PiS-owcem w Poznaniu. Podkreślił, że w mieście potępiane są wszelkie objawy agresji w stosunku do kogokolwiek. Nie brakuje jednak osób, które odczytują jego życzenia jako zachęcanie do fizycznych ataków na polityków PiS

 

Nagranie opatrzone tytułem: "Prezydent Poznania popiera fizyczne ataki na parlamentarzystów PiS?" przedstawia fragment protestu, który odbył się 8 grudnia przed Sejmem w Warszawie. To właśnie tego dnia przyjęto ustawy o KRS i Sądzie Najwyższym autorstwa prezydenta Andrzeja Dudy. Przeciwko temu opowiadała się opozycja, której poprawki do obu projektów niemal w całości zostały odrzucone. Przyjęte zostały za to wszystkie poprawki zgłoszone przez PiS.

 

Prezydent Poznania jest zaciekłym lobbystą LGBT, homoseksualizmu oraz niezłomnym zwolennikiem islamizacji Poznania. Organizator i zarazem uczestnik pro islamskich demonstracji, na których publicznie głosił, że islam to religia pokoju. Żądał od środowisk patriotycznych tolerancji dla siebie i innych, a uczestników Maruszu Niepodległości nazawał HOŁOTĄ.

Prezydenta Poznania ma wielką słabość do homoseksualistów, dlatego z wielkim entuzjazmem organizuje doroczne zloty gejów i lesbijek. Na tę okazję przyozdabia miasto według preferencji seksualnych. Jaśkowiak był wielokrotnie współorganizatorem Marszu Równości Poznań Pride Week 2017 oraz Kongresu Kobiet, ale za to nigdy nie bierze udziału w świętach o charakterze państwowym.

 

 

Autor: 
Z.B Foto:Łukasz Gdak
Źródło: 

plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama