Najczęściej Komentowane

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak chce sprowadzić islamskich "osadników" z Afryki. (21)
Prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak, lobbysta LGBT i zwolennik islamizacji Poznania, działając na zlecenie Niemiec w porozumieniu z Grzegorzem Schetyną, postanowili na własną rękę, wbrew woli Poznaniaków, sprowadzić do stolicy Wielkopolski islamskich
SKANDAL! ALEKSANDRA PRZYBYLSKA Z POBUDEK PRYWATNYCH ZLIKWIDOWAŁA STRZELNICĘ (21)
Kilka osób związanych z niszową gazetą "Życie Kaszub" mających prywatny interes wstrzymuje działalność strzelnicy. Do czasu odwołania się od decyzji nie można korzystać ze strzelnicy. Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Gdańsku wydaje decyzję motywują
Niemcy nie zapłacą Polsce reparacji, bo roszczenia to niezadowolenie, nienawiść i kolejna wojna (14)
Według dziennika "Die Welt" żądania reparacji wojennych są z prawnego i politycznego punktu widzenia nieuzasadnione i służą jedynie odwróceniu uwagi opinii publicznej od reformy sądownictwa.
LISTA PREZYDENTÓW MIAST, KTÓRZY WBREW WOLI POLAKÓW CHCĄ ISLAMIZOWAĆ POLSKĘ (13)
Deklaracja islamizacji Polski jest odpowiedzią polskich polityków na wezwanie Niemiec i Francji  do "solidarności europejskiej" , która została zainicjowali jako „Programem Redystrybucji Terroryzmu w Europie”
CZECZEŃSCY IMIGRANCI NAPADLI NA SZKOŁĘ W CONIEWIE. POBILI OCHRONIRZA I NAUCZYCIELA. (12)
W środę rano (19.04.2017) imigranci czeczeńscy z Ośrodka dla Uchodźców w Lininie -  kobieta i dwóch młodych mężczyzn, wtargnęli na teren szkoły w Coniewie.  Rzucili się z pięściami na ochroniarza, a następnie pobili nauczyciela.
NIEMIECCY EKOTERRORYŚCI PRZEGRALI W POLSKIM SĄDZIE (6)
„Niemieccy ekoterroryści” – takimi słowami polski hodowca zwierząt futerkowych określił działania członka niemieckiej organizacji prozwierzęcej Soko Tierschutz. Aktywiści domagali się przeprosin, ale to nie im sąd przyznał rację.
mBank WYPOWIEDZIAŁ UMOWĘ. WOJNA BANKÓW Z OPERATORAMI KRYPTOWALUT I KANTORAMI WYMIANY WALUT (6)
Banki wypowiadają umowy już nie tylko giełdom i operatorom kryptowalut, ale również internetowym kantorom wymiany walut i internetowym platformom płatniczym. Banki są na uprzywilejowanej pozycji, z której szeroko korzystają bez ogran
BOLSZEWICKI URZĄD SKARBOWY W BARTOSZYCACH TO WIERZCHOŁEK PATOLOGII POLSKIEJ SKARBÓWKI (4)
Urzędnicy skarbówki zaczynają być postrzegani przez społeczeństwo, jako patologiczny organ, który swoimi działaniami przypomina Służbę Bezpieczeństwa za komuny. Podatnicy odczuwają lęk podszyty szczerą nienawiścią do Krajowej Administracji
Biedroń właśnie rozpętał burzę roku. Zdradził kto jest PIERWSZYM GEJEM RP. PiS w furii (4)
W programie „Skandaliści” u Agnieszki Gozdyry wystąpił Robert Biedroń. Prezydent Słupska oficjalnie stwierdził, że „polityk głaszczący koty” jest gejem. To rozpętuje burzę roku, a w komentarzach już jest piekielnie gorąco.
Antypolska polityka, czyli kto chce zniszczyć polską branżę futrzarską? (2)
98% polskiego kapitału, 60 tys. miejsc pracy, czołowa pozycja Polski na rynkach światowych, eksport wart 2,5 mld zł rocznie – o jakiej branży mowa? Tak, to atakowane przez pseudoekologów hodowle zwierząt futerkowych. Funkcjonowanie tak prężnie działa
Dlaczego NATO zbombardowało Libię? Gdzie jest 100 miliardów USD Kaddafiego? (2)
No właśnie… Dlaczego? Polskie media wytłumaczyły nam, że Kaddafi był okrutnym dyktatorem, który nie tylko bezwzględnie traktował swoje społeczeństwo, okradał kraj, ale także był seksualnym dewiantem
Czas na bojkot niemieckich towarów i niemieckich kanałów dystrybucji (2)
W odpowiedzi na zaplanowaną niemiecką propagandę, która zakłamuje historię i obarcza Polaków za holokaust i niemieckie zbrodnie na ziemiach Polski, polscy internauci powinni rozpocząć na szeroką skalę akcję w mediach społecznościowych i portalach
III wojna światowa na dniach? (2)
Narastająca gwałtownie eskalacja tarć pomiędzy Rosją i USA, zmusiły w końcu prezydenta Putina, do demonstracyjnego wyjścia z dwustronnej umowy o utylizacji materiałów radioaktywnych służących do produkcji broni nuklearnej.
TVN Kinga Rusin porównała uchodźców z Syrii do armii generała Władysława Andersa (2)
Dziennikarka TVN Kinga Rusin porównała uchodźców z Syrii do armii generała Władysława Andersa. Według niej, tak samo jak armia Andersa "uciekają oni przed wojną".
Polak ranny w Kanadzie - kierowca uciekł z miejsca zdarzenia... (2)
W niedzielę 14 Maja w godzinach porannych czasu lokalnego w okolicach miasta Calgary, 30 letni mężczyzna wjechał w tył „Papaka” rozpędzonym samochodem osobowym powodując bardzo poważną kolizję drogową.
15-letnia Polka brutalnie pobita w Wiedniu przez „policję szariatu” (1)
Według portalu sprawcą pobicia jest tzw."policja szariatu", utworzona przez mieszkających tam przedstawicieli społeczności czeczeńskiej.
Czy Węgry opuszczą UE. Wszystko wskazuje ze tak. (1)
Właśnie KE wszczyna procedurę wobec Węgier w związku z prawem dotyczącym uniwersytetów, organizacji pozarządowych, Imigrantów, wolności mediów. Premier Węgier Viktor Orban miał okazję odpowiedzieć na zarzuty Komisji
Jakub Krzewina: Najszybszy polski patriota (1)
Zwycięska szarża Jakuba Krzewiny (28 l.) na ostatnim odcinku sztafety 4x400 m w Birmingham przypominała ułańską szarżę polskiej kawalerii. Lekkoatleta Ślaska Wrocław, pokonując bieżnię, nie traci z serca uczuć patriotycznych.
SOJUSZ ROLNIKÓW PRZECIW EKOTERRORYSTOM (1)
10 potężnych organizacji rolniczych spotkało się w Warszawie celem zawiązania wspólnego frontu przeciw atakom przypuszczanym przez tak zwanych ekologów na sektory: drobiarski, futrzarski, przetwórstwa rybnego i bydła.
USA: Wygrał 760 mln dolarów na loterii (1)
W amerykańskiej loterii Powerbowl zwycięzca ze stanu Massachusetts zgarnął blisko 760 milionów dolarów. Znaczną część tej kwoty będzie musiał oddać fiskusowi. To druga najwyższa wygrana w historii tej gry.

Strony