Nocny wpis Beaty Szydło oburzył portal Tomasza Lisa

Reklama

Portal informacyjny Natemat.pl Tomasza Lisa ostro skrytykował nocny wpis naTwitterze z wtorku na środę premier Beatay Szydło, która napisała. "Czy jest coś wspanialszego niż Polska?" .

Na portalu czytamy, że "pewnie liczyła głównie na falę polubień, retweetów i ogólny poklask i zacytował wyłącznie krytyczne wpisy wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości.

"Tak, Polska bez PiS, bez pani i bez tego pana w Belwederze. Polska nowoczesna i otwarta, niezaściankowa", "Tak Polska bez PiS, Kukiz i faszystowskiego ONR!", "Tak Polska bez PiS. Wtedy było by wspaniale". "Pytanie winno brzmieć czy jest ktoś wspanialszy od Prezesa" - napisał Jakub Noch w portalu "NaTemat"

Postrzeganie świata wg koncepcji redaktora naczelnego Tomasza Lisa, to Polska bez PIS, bez Kukiza, ONR i bez Kaczyńskiego, nowoczesna, niezaściankowa, ale za to otwarta na imigrantów, otwarta na inne religie, a przede wszystkim na "pokojowy" islam.

Wymarzona Polska Tomasza Lisa to kraj absolutnie podporządkowany obcym wpływom - Brukseli i Berlinowi, realizująca cele i zadania Unii Europejskiej, bez własnej podmiotowości, bez własnych ambicji, wyrzekający się kultury chrześcijańskiej, swoich korzeni i priorytetów narodowych.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama