Janusz Walentynowicz: Tusk spadł poniżej bruku, nie wiem czy można jeszcze niżej

Reklama

Janusz Walentynowicz, syn Anny Walentynowicz, współzałożycielki "NSZZ" Solidarność", która zginęła w katastrofie lotniczej polskiego Tu-154 w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku, odniósł się do twitterowej aktywności Donalda Tuska na łamach portalu "wPolityce", który w ostatnich dniach skrytykował słowa premier Beaty Szydło podczas obchodów 77. rocznicy pierwszego transportu do Auschwitz.

Tusk spadł poniżej bruku, nie wiem czy można jeszcze niżej. Uważa także, że Donald Tusk szczerze "nienawidzi" rządu Prawa i Sprawiedliwości i robi wszystko, aby zaszkodzić Polsce.

To co napisał Tusk w opinii Walentynowicza świadczy o jego "zidioceniu". Twierdzi, że słowa premier w Oświęcimiu dotyczyły bezpieczeństwa Polaków, a postawa szefa RE dowodzi, że jest on "jawnym agresorem zewnętrznym, czy też ukrytym, który walczy z europejskimi wartościami kulturalnymi i chrześcijańskim".

Janusz Walentynowicz uważa, że krytyka premiera własnego kraju jest "wyjątkową podłością" i dowodzi, że Donald Tusk nienawidzi rządu Prawo i Sprawiedliwości. A przyczyną tej wrogości jest obawa, że wszystkie "szwindle" ujrzą światło dzienne.

-Tusk Atakuje na wszelkie możliwe sposoby, w myśl twierdzenia, że najlepszą obroną jest atak. Myślę, że taką strategię właśnie przyjął. Wcześniej czy później ten zdrajca odpowie za to, co do tej pory zrobił Polsce i Polakom.Tusk spadł poniżej bruku, nie wiem czy można jeszcze niżej - podsumował Walentynowicz.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

Wpolityce/PL PORTAL PL

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama