Poznańskie Targi Piwne potrwają do 1.00 w nocy+

Reklama

sob., 11/18/2017 - 20:38 -- zzz

Dobiegają końca Poznańskie Targi Piwne. Od czwartku koneserzy piwa celebracją jednego z najstarszych trunków na świecie. To doskonała okazja, by poznać kulturę, historię, a także współczesny świat rzemieślniczego piwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przez trzy dni uczestnicy targów mieli okazję zapoznać się z tajnikami sztuki piwowarskiej, skosztować piwa z blisko 70 rzemieślniczych browarów, oraz wysłuchać wielu ciekawych prelekcji na jego temat. Nie zabraknie też miodów pitnych i cydrów!

Smakosz dobrego piwa to najczęściej również wielbiciel dobrego jedzenia. Dlatego w sąsiadującej hali, w tym samym czasie podczas Street Food Spot, będzie można skosztować dań głównych, przekąsek, słodyczy i napojów bezalkoholowych z blisko 50 food trucków i stoisk gastronomicznych.

Program edukacyjny PTP to już czwarta edycja innowacyjnego projektu, bo działania edukacyjne nie stoją w kontrze do kulturalnej zabawy przy piwie, ale wspierają ją, obalając stereotypowe postrzeganie spożywania alkoholu.

Podobnie jak w ubiegłych latach skorzystać można z usług profesjonalnego golibrody i fryzjera. To część kampanii Movember Polska organizowanej przez Fundację "Kapitan Światełko", której celem jest podnoszenie świadomości mężczyzn w zakresie profilaktyki raka jąder i prostaty.

Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań, Głogowska 14, wejście wschodnie, od strony Mostu Dworcowego). Dzisiejsza impreza będzie trwać do godziny 1.00

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama