Malaga: Polak wszedł na skrzydło samolotu

Reklama

śr., 01/03/2018 - 08:30 -- zzz

Na lotnisku w Maladze doszło do nietypowego zdarzenia. Zniecierpliwiony przedłużającą się podróżą pasażer otworzył wyjście awaryjne i wyszedł po skrzydle z samolotu - podaje "The Telegraph". Okazało się, że mężczyzna pochodzi z Polski.

 

Zniecierpliwiony pasażer podróżował z Londynu do Malagi, gdzie mieszka. Samolot, którym podróżował miał godzinne opóźnienie, a po wylądowaniu pasażerowie musieli czekać dalsze pół godziny na pozwolenie załogi przed opuszczeniem pokładu. Jak podaje "The Telegraph", 57-latek polskiej narodowości nie zamierzał czekać na komunikat.

 

 

Mężczyznapostanowił otworzyć wyjście awaryjne i wyjść na zewnątrz po skrzydle samolotu. Po chwili ujęły go służby porządkowe i spisały dane osobowe. Jego czyn wywołał zdziwienie wśród pozostałych pasażerów. "Co za gwiazda, wyszedł!", "To było surrealistyczne" - komentowali. Jeden z pasażerów.

 

 

Polak po wyjściu na skrzydło pozostawał tam przez jakiś czas. Załodze i służbom udało się wciągnąć go z powrotem na pokład. Mężczyznanie został aresztowany przez policję, ale może spodziewać się wysokiej kary finansowej.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

twitter/plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama