Kenijczyk do Polaków: "bardzo gorąco, bo to wina Tuska"

Reklama

sob., 09/30/2017 - 14:57 -- zzz

Sympatyczna para z Polski dokumentuje swoje podróże. Podczas jednej z wypraw nagrali Kenijczyka, który zadziwiająco wiele potrafi powiedzieć po polsku. Jedno zdanie szczególnie rozbawiło Polaków.

Polacy podczas swojego wyjazdu skarżyli się na upały, gdy nagle mijający ich Kenijczyk usłyszał narzekania i powiedział, że wie, kto za nie odpowiada. "To wina Tuska".

Kinia i Tomek stwierdzili, że koniecznie muszą porozmawiać z przypadkowo spotkanym mężczyzną. Okazało się, że Kenijczyk bardzo lubi Polaków i język polski. Uczy się z internetu. Powiedzieć "chrząszcz brzmi w trzcinie" nie jest dla niego problemem.

Znalezione obrazy dla zapytania to wina tuska kinia i tomekZnalezione obrazy dla zapytania kinia i tomek

Znalezione obrazy dla zapytania to wina tuska kinia i tomekZnalezione obrazy dla zapytania kinia i tomek

Znalezione obrazy dla zapytania kinia i tomek

Film nakręcił Tomek, a obok Afrykanina uśmiecha się jego partnerka, Kinia, która wzbudza nie mniejsze zainteresowanie wśród internautów.

Kinia i Tomek mają swojego bloga, na którym piszą: "Dwoje niepoprawnych lekkoduchów przemierza świat, pakując się w niebezpieczne miejsca, próbując wszystkiego, czego można spróbować… Nikt nas nie sponsoruje, nie mamy dotacji. Dzięki temu nic nie musimy" – zapewniają. Po fotografiach widać, że sporą część świata już zwiedzili.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

youtube/facebook

video: 

Komentarze

Wysłane przez kinia i tomek (niezweryfikowany) w
Dzięki za głębsze zainteresowanie, niż inne portale, bo widzimy, że i Instagram odwiedzony i inne filmiki. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama