Rzym nie dla zakochanych. Młoda para pobita za całowanie się w pobliżu byłego meczetu

Reklama

czw., 09/28/2017 - 22:16 -- zzz

Muzułmańscy imigranci zawłaszczają przestrzeń życiową i publiczną, brutalnie łamiąc włoskie prawo

 

Spacerująca para została zaatakowana przez obywatela malezyjskiego za całowanie się i chodzenie za ręką w pobliżu dawnego centrum muzułmańskiego w dzielnicy Esquilino w Rzymie.

Mężczyzna i kobieta przeszli obok byłego islamskiego centrum na Via San Vito, trzymając się za ręce i wymieniając pocałunki, gdy nagle 24-letni Malezyjczyk zaatakował ich najpierw słownie, a potem fizycznie - mówi La Repubblica .

"Nie możecie całować się przed meczetem!" - krzyknął do pary rozjuszony muzułmanin, po czym popchnął młodą kobietę, a następnie napastnik zaatakował 27-letniego chłopaka, kopiąc go i dusząc.

Na pomoc zaatakowanym pospieszył członek włoskiej policji paramilitarnej. Malezyjczyk został aresztowany za napaść i przebywa w areszcie.

Włoskie media donoszą, że trwa dochodzenie w celu wyjaśnienia, czy agresor należy do radykalnych islamistów.

Nielegalny meczet, Stowarzyszenie Hil Ful Fuzul Bengali, został zamknięty z powodu nieprawidłowości w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz po stwierdzeniu, że w budynku znajduje się przedszkole dla muzułmańskich dzieci.

Agenci zidentyfikowali kilkanaścioro dzieci w wieku od czterech do 11 miesięcy, którymi opiekowali się radykalni muzułmanie.

W całej Europie policja szariatu działa w większości muzułmańskich dzielnicach, aby egzekwować islamską moralność wobec muzułmanów i niemuzułmanów.

"Muzułmańskie patrole", nękają przechodniów, a w szczególności na ataki narażone są pary trzymające się za ręce, pijące alkohol i skąpo ubrane dziewczyny.

 

Wszędzie tam, gdzie żyją muzułmanie, tworzą autonomiczne enklawy rządzone zgodnie z islamskim prawem szariatu. Ekstremiści muzułmańscy, regularnie grożą śmiercią kobietom, które odmawiają noszenia islamskich zasłon. Ulice dzielnicy, w której mieszkają oklejają plakatami informującymi, że „Wkraczasz na teren kontrolowany przez szariat: zasady islamskie będą egzekwowane".
 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

 La Repubblica

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama